Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Şubat 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Bağırsak Görmek

Rüyada Bağırsak Görmek

Rüyada Bağırsak Görmek

Rüyada bağırsak görmek, hane içinde mutluluğa ve duyulacak yeni haberlerle mutlu olmaya yorulur. Kişinin çektiği dertlerin biteceğine, kariyer basamaklarını bir bir çıkacağına, yüksek makam sahibi olacağına delalet eder. İyi giden ve durağan bir aile hayatına işaret etmektedir.

Rüyada Bağırsaklarının Çıktığını Görmek

Rüyada bağırsaklarının çıktığını görmek, halk arasında ayıp olarak karşılanabilecek davranışları yapmaya ve utanç verici olaylar yaşamaya delalet eder. Yakın çevredeki dostlarını kaybetmeye, kötü huylu ve arsız kimselerle dostluk kurmaya işaret eder. İlerleyen zamanlarda yapılan ayıp ve arsız hareketlerden büyük pişmanlık ve üzüntü duyacağına yorulur.

Rüyada Başkasının Bağırsaklarının Çıktığını Görmek

Rüyada bir başkasının bağırsaklarının çıktığını görmek, yakın zamanda gerçek dostlarının kim olduğunu görmeye yorumlanır. Kişinin yakınında bulunan iyi gibi görünüp aslında rüya sahibinin kötülüğünü isteyen kimselere, kötü olayların gelişmesine ve dostundan büyük zarar görmeye yorumlanır. Rüya kişinin dostlarını iyi seçmesi gerektiğine işaret niteliğindedir.

Rüyada Bağırsak Yediğini Görmek

Rüyada yenilen bağırsak, doğru yoldan şaşmaya ve hak yolundan sapmaya yorulur. Haram işlere bulaşmaya, şeytana uymaya ve başkalarının haklarını gasp ederek ganimet sahibi olmaya yorumlanmaktadır. Dini yönden zayıflamaya, inancının giderek körelmesine delalet etmektedir.

Rüyada Bağırsak Kanseri Olduğunu Görmek

Rüyada bağırsak kanseri olduğunu görmek, şansın ve bahtın kapanması şeklinde açıklanır. Büyük bir kıtlığa düşmeye, tabiri yerindeyse uçan kuşa kadar borçlanmaya ve borç batağından bir türlü çıkamamaya delalet eder. Zenginlikten yoksulluğa, varlıklı halden düşkünlüğe yorulur. Maddi durumların yanı sıra hane içinde çıkacak büyük kavgalara, tartışmalara ve dargınlıklara da işaret etmektedir.

Rüyada Bağırsak Solucanı Görmek

Rüyada görülen bağırsak solucanı, kişinin yakınında bulunan kötü niyetli ve dedikoducu kimseye işaret eder. Bu kişinin sürekli rüya sahibinin işlerini baltalamaya çalıştığına ve içten içe aslında kötülüğünü istediğine yorulur. Haneye yakın kötü huylu ve içi fesat bir kimseye işaret etmektedir.

Rüyada Bağırsaklardan Birinin Çatladığını Görmek

Rüyada bağırsaklardan birinin çatladığını görmek, malından olmaya ve eşiyle sorunlar yaşamaya yorulur. Kişinin aile içinde problemler yaşayacağına, evlatlarıyla ve eşiyle fikir ayrılıklarına düşeceğine yorulur. Aynı zamanda elindekilerden olma, malını mülkünü kaybetme ve ölüm haberi alma olarak da yorumlanmaktadır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz