Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Ağlayan Biri Görmek

Rüyada Ağlayan Biri Görmek

Rüyada Ağlayan Biri Görmek

Rüyada ağlayan birini görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içerisinde hayatında gerçekleşecek olan güzel ve hayırlı olaylar ile birlikte rahatlayıp huzura kavuşacağına işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatında yaptığı çalışmaların başarıya ulaşacağını ve bu çalışmalar ile rakiplerinin önüne geçip daha büyük işler yapacağına delalet eder.

Kişinin iş hayatında maddi kazancını arttırıp başarıya ulaşmasıyla beraber sosyal hayatının da bundan etkilenip kötü günlerin son bulacağına, yakın çevresindeki eş, dost ve akrabaları ile iyi geçinip onlarla beraber mutlu olmaya işaret eder. Rüyada ağlayan birini görmek aynı zamanda rüya sahibinin yaşayacağı çok güzel zamanlarının olduğunun ve önüne çıkan engelleri teker teker aşacağının habercisidir.

Bir başka rivayete göre de rüyada ağlayan birini görmek, rüyayı gören kişinin birlikte çalıştığı insanların aslında rüya sahibinin kötülüğünü isteyen kimseler olduğuna, rüya sahibine fark ettirmeden aslında onun üstünden geçim sağladıklarına işaret eder.

Rüyada Arkadaşının Ağladığını Görmek

Rüyada arkadaşının ağladığını görmek, rüyayı gören kişinin geçmiş hayatındaki tüm kötü olayları unutturacak güzel gelişmeler yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin gelecek bir haber ile hem kendisinin hem de yakın çevresindeki insanların çok sevinip onlarla mutlu olacağına delalet eder. Kişinin sadece kendi mutluluğunu düşünmeyip yakın çevresindeki insanları da mutlu etmek adına bir takım işlerle uğraşacağını ve bu yolda büyük fedakârlıklar yapsa bile sonunda başarıya ulaşacağı anlamına gelir.

Rüyada Ağlayan Birisini Teselli Ettiğini Görmek

Rüyada ağlayan birisini teselli ettiğini görmek, rüyayı gören kişinin yapacağı tüm iyi niyetli hareketlerle beraber mutlu ve huzurlu olacağına işaret eder. Rüya sahibinin zor durumda, başı dertte olan kimselere yardım etmekten çekinmeyeceğini, onlara yardım eli uzatıp sorunlarına çare bulacağına delalet eder. Rüya sahibinin yaptığı tüm yardımları gerektiğinde kendisi de göreceği anlamına gelir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz