Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Delik Delmek Görmek

Rüyada Delik Delmek Görmek

Rüyada Delik Delmek Görmek

Bir duvar ya da sert bir zeminde var olan deliği görmek genellikle kişinin bir sırrı araştırmaya ve bilinmeyeni aydınlatmaya çalışacağına, işinde gerekli olan bazı belgeleri arayarak bulacağına, meydana gelecek olan bazı pürüzler olduğuna ama bunları aydınlatacağına delalet eder. Bir duvarı, taşı, sert yüzeyi kendisinin deldiğini gören kişi için de kötüye yorulur. Kızlara sarkıntılık etmeye ve namusa uygun olmayan hareketlerde bulunarak günaha gireceğine işaret eder. Dininden çıkmaya ve iyilerin canını yakacağına, ileride çok pişman olacağı şeyler yaparak kendisini de zor duruma düşüreceğine, en sonunda da mutsuz olacağına işaret eder.

Rüyada Delik Görmek 

Bir evi delerek içerisine girdiğini gören kimse için o evde bulunan bir kadına kötülük edeceğine ve hem kendisine hem de bir kadına zarar vererek canlar yakacağına, en sonunda da adaletle cezalandırılacağına ve vicdanından hiç bir zaman kurtulamayacağına yorulur.

Duvarda art arda açılan delikler ve yan yana ritmik delikler kişinin yeni bir ev alacağına ya da yeni bir yere taşınacağına, hayatında değişiklikler yapacağına delalet eder.

Zemine açılan delikler ve zeminde görülen delikler genelde şerre yorulurken duvarda görülen delikler de bazı yorumculara göre hayra işarettir.  İş hayatında elde edilmesi gereken başarının en sonunda geleceğine ve araştırmacı bir ruh ile kendisini tanıtarak yükselmeye işaret eder.

Duvarda ya da zeminde olan bir delikten bir şeyler çıkardığını göre kimse için de çektiği zorluklardan sonra başına gelecek olan kısmetlere, ödüllere haber verir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz