Web sitemize hoşgeldiniz, 14 Temmuz 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Danışman Görmek

Rüyada Danışman Görmek

Rüyada Danışman Görmek

Rüyada danışman bir kişi görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında yaşayacağı olumlu ve hayırlı gelişmelere işaret eder. Rüya sahibinin işinde büyük bir başarıya imza atarak kazancını arttırarak maddi durumunu düzelteceğine delalet eder.

Kişinin geçmiş yaşamında karşılaştığı bir takım problem, sıkıntı, zorluk ve dertlerin yakın bir zaman içerisinde sona erip bir daha bu tarz sorunlar ile karşılaşmayacağına yorulur. Rüya sahibinin iş hayatında karşılaşacağı problemleri hızlı ve rahat bir şekilde çözümüne ulaşacağına rivayet edilir.

Rüya sahibinin iş hayatında adının duyulmasından sonra bulunduğu yerde yüksek bir makama terfi alacağı anlamına gelir. Kişinin iş hayatında yaşanacak olan bu olumlu gelişmelerin sosyal hayatına da etki edeceğine eş, dost ve akrabaları ile iletişiminin daha da kuvvetleneceğine delalet eder. Rüya sahibinin yakın çevresindeki eş, dost ve akrabalarıyla bolca vakit geçirip onlar ile birlikte çok sevinip çok mutlu olacağı anlamına gelir. Kişinin düzelen maddi durumu ve sosyal hayatında yaşanacak olan olumlu hadiseler ile birlikte daha güzel, daha rahat ve daha mutlu yarınlara ulaşacağına işaret eder.

Rüyada Danışman Olduğunu Görmek

Rüyada danışman olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında atacağı adımlar sayesinde yüksek bir kazanç sağlayacağına ve hep hayalini kurduğu yüksek mevkiye terfi edeceğine işaret eder.

Rüya sahibinin hayatında gerçekleşmesini istediği bir şeyin yakın bir zaman içerisinde o havadis ile ilgili haber alacağına ve haber ile birlikte çok sevinip mutlu olacağına delalet eder. Kişinin sosyal hayatında karşılaşacağı marifetli bir kişi ile bolca vakit geçirip onun ile beraber çok eğleneceği anlamına gelir.

Bir başka rivayete göre de rüyada danışman olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin karşısına çıkacak olan bir takım zorlu problemlere işaret eder. Rüya sahibinin bu problemleri çözmek uğruna çok fazla zaman harcayacağını ve çok fazla fedakarlıkta bulunacağı rivayet edilir.

Rüyada Birisine Danışmak

Rüyada birisine danışmak, rüyayı gören kişinin yakın bir zaman içerisinde karşı karşıya kalacağı bir sıkıntıyla ilgili en yakınındaki insanlardan bu problemin çözümüyle ilgili destek ve yardım göreceğine işaret eder. Rüya sahibinin bu problemi çözdükten sonra gıpta ile baktığı güzel ve huzurlu hayata ulaşacağı rivayet edilir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz