Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada İzmarit Görmek

Rüyada İzmarit Görmek

Rüyada İzmarit Görmek

Rüyada izmarit görmek; rüyayı gören kişinin yaşayabileceği tüm güzel şeylerin sona ereceğine, önüne aşması zor engeller çıkıp kişinin moralini bozup derde sokacağına, tüm bu kötü olaylar ile beraber gelecek olan aile içi tartışmalara, aile hayatında yaşadığı problemlerin iş hayatına da yansıyıp bulunduğu işte maddi yönden kayıplar yaşayacağına, etrafındaki insanların yaşantılarını kıskanıp onlara kötü ve art niyetli davranacağına, durumunu düzeltmek için daha farklı işlere girişeceğine ama bu işleride bazı sebeplerden dolayı eline yüzüne bulaştıracağına ve bu sebeple daha fakir bir hayat yaşamak zorunda kalacağına işaret eder.

Bir başka rivayete göre de rüyada izmarit görmek rüya sahibinin dünyevi zevklerin hepsini tatmak istediğini, bu sebeple yapmak istediklerine uğruna çok fazla fedakarlıkta bulunacağına, uğraşmak istediği işlerin çok geniş bir yapısının bulunduğuna, hayatında bir şeyleri değiştirmek istediğine ve bu değişikliği yaparken çok net kararlar vereceğine delalet eder.

Rüyada İzmarit Topladığını Görmek

Rüyada izmarit topladığını görmek, rüyayı gören kişinin kötü olan maddi durumu ve yaşadığı zorluklar yüzünden boynunun büküldüğüne, bu sebepten dolayı çok fazla derde boğulacağına, başkalarından yardım görmeyi bekleyeceğine, tüm bu olaylar ile birlikte kişinin çok fazla yıpranıp çok üzüleceğine işaret eder. Rüya sahibinin elinden bir şey gelmeyip başka kişilere muhtaç olması yüzünden yaşayacağı üzüntülerin kişinin normal hayatını çok fazla etkileyeceğine lakin Allah’a dua etmek dışında başka bir şey yapamayacağına delalet eder.

Rüyada Sigara Görmek

Rüyada sigara görmek; rüyayı gören kişinin geçmiş hayatında çok fazla sıkıntı, keder ve yokluk çektiğini ama artık bunların sona erip ulaşılacak olan rahatlığa ve huzura işaret eder. Rüya sahibinin inanç yolundan zayıflamasına, zayıflayan inancı yüzünden ibadetlerini gereği gibi yerine getirememesine delalet eder. Bir başka rivayete göre de rüyada sigara görmek, rüyayı gören kişinin yakın bir zaman içerisinde istemeye istemeye yakın çevresindeki bir kimse ile iletişimini koparacağı anlamına gelir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz