Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Kelle Görmek

Rüyada Kelle Görmek

Rüyada Kelle Görmek

Bolluk, bereket, kazanç ve konfora delalet eder. Kişi hayat boyu sevdiği işi icra edecek ve bu işinde de başarılı olup, çok kazanç elde edeceğine delalet eder. Emek ederek en sonunda emeklerinin meyvesini toplayacağına haber verir. Çokça zamanını alan bu işin hayatında önemli bir yer edineceğine ve çok çalışarak kademesini yükselteceğine, zamanla adını duyurup mesleğinde aranan bir isim olacağına haber verir. İstediği işte çalışan, bol kazanç elde eden ve yorulmadan gururla işini yapan kişidir.

Rüyada Kelle Yemek 

Borcu olan ve bir süredir darlıkta olan bir kişi ise kısa sürede borçlarını kapatacak ve eline geçen parayı iyi değerlendirecektir. Eline bolca para geçeceğine ve kendisini darlıktan kurtaracağına haber verir. Eğer kişinin durumu iyi ise bir süre borç harçla uğraşacağına ama en sonunda kurtularak işlerini toparlayacağına delalet eder. Bazı yorumculara göre de ihtiyacı olan birisine yardım etmeye, maddi manevi destek vermeye yorulur.

Rüyada Kelle Yüzmek 

Tanıdığı bir kişinin kellesini yüzdüğünü görüyor ise o kişi vesilesi ile bol kazanç elde edeceğine haber verir. Devam eden bir davayı kazanacağına ya da ticaretle bol kazanç elde edeceğine haber verir. Bir anda eline geçecek olan yüklü para ile hayatına yön verecek, sevinç göz yaşları akıtacaktır.

Rüyada Kelle Paça Çorbası Görmek 

Zengin olmaya ve bol para elde etmeye haber verir. Eline yüklü bir miktar para geçeceğine, üzerine miras kalacağına, ticaretten para elde edeceğine yorulur. Lüks ve konforlu bir hayata geçişin başlangıçlarının yaşanacağına habercidir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz