Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Ağlayan Kadın Görmek

Rüyada Ağlayan Kadın Görmek

Rüyada Ağlayan Kadın Görmek

Kişinin hayatına girecek ve onda çok olumlu değişimlere sebep olacak bir kadının çıkıp geleceğine delalet eder. Rüya sahibi erkekse bu gönlünü kaptıracağı ve aşık olacağı bir kadın ve onun hayatına çeki düzen verecek, onun için her şeyini ortaya koyacak çok iyi niyetli, hayırlı bir kısmet olabilir. Kadın olan rüya sahibinde ise sıklıkla çok yakın bir dost edinmeye ve devamlı onun iyiliğini düşünecek bir kimseye, onun için her şeyini ortaya koyacak fedakar bir dosta delalet eder. Allah katında da hayra yorulur.

Rüyada Ağlamak 

Kişinin duyarlı, hoş görülü ve kalbi yumuşak, merhametli bir kimse olduğuna delalet eder. Başına gelen ve başkalarının başına gelen haksızlıklarda asla sessiz kalamadığına, bu sayede de hayatı boyunca kazanacağına yorulur. Hayatında hem iyilikle dolu hem de bol dostlu gelişmeler olacağına, mutluluğu yakalayacağına alamet eder.

Rüyada Ağlayan Çocuk Görmek 

Etrafında muhtaç ve yardıma ihtiyacı olan kimselerin olduğuna, en kısa sürede onların hayatında dokunacağına ve yardım eli uzatarak hayır dualarını alacağına delalet eder.

Rüyada Ağlayan Kadın Görmenin Psikolojik Yorumu 

Bu rüyayı gören kişinin çok ince, duyarlı ve duygusal, naif bir kimse olduğuna delalet eder. Kendisinden çok etrafını düşünen ve devamlı da düşünceli hareketleri ile dikkat çekeceğine, bu sayede sevdiklerinin artacağına yorulur.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz