Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Kaka Yapmak Görmek

Rüyada Kaka Yapmak Görmek

Rüyada Kaka Yapmak Görmek

Bencil bir kimse olduğuna ve kendi çıkarı için yapamayacağı şey olmadığına delalet eder. Kendi iyiliğine olacak olan bir şey olduğunda elinden geleni arkasına koymayacağına ve her koşulda ortamda istismar edeceğine, dostlarını arkasından bıçaklayarak ve sevdiklerinin üzerine basarak kendi kendine başarı diye tanımladığı şeyi elde etmeye çalıştığına delalet eder. Bu şekilde herkesi kendinden kaçıracak ve bencilliği dışarıdan anlaşılacak, dostlarını kaybedecektir. Çıkarcı biri olması nedeni ile eline geçen her fırsatı değerlendirmeye çalışarak haram paralar kazanacak, haram bir hayat kurmaya çalışacaktır kendisine. Allah katında hayra yorulmaz ve kişi yoldan saparak yürütecektir işlerini.

Rüyada Kaka Yaptığını Görmek 

Bazı rüya tabircilerinin yorumlarına göre de çabaları ile içerisinde lduğu ve hoşuna gitmeyen hayatı en sonunda emek harcayarak değiştireceğine, fakat bunu hak yolundan ayrılarak helal yemeden yapacağına delalet eder. Çıkarcı ve bencilce başkalarının hayatından çalarak kendine hayat kurmaya ve para kazanmaya delalet eder.

Rüyada Bokunu Görmek 

O gün boyunca çok şanslı olacağına ve hakkında hayırlı olaylar gerçekleşerek mutluluğa erişeceğine delalet eder. İyiliklerin başına geleceğinin ve kahkaha atacağının, neşesinin artacağının habercisidir.

Rüyada Tuvaletini Yapmak

Hakkında hayırlara vesile olacak olaylar yaşanacağına ve mutlu olması için önüne fırsatlar çıkacağına delalet eder. Şansının açılarak bol kazanç elde edeceğine haber verir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz