Rüyada Baskın Görmek

Rüyada Baskın Görmek

Yeteneklerini nasıl kullanacağını bilen bir kişiye delalet eder ve elindeki bacerileri kendisi için kullanarak hayatını daha kolay bir hale getirecek, daha kolay para kazanacak ve bu özelliği ile de ömür boyu yaşamında ferahlıkta olacaktır. Hayırlı kısmetlerle karşılaşarak dünya evine gireceğine ve aile içinde ufak tefek tartışmalar yaşanacağına delalet eder. İşinde çok iyi yerlere gelecek ve başarısını herkes duyacak, adı nam salacak, en sonunda mutlu ve rahatlığını dilden dile yayacaktır.

Rüyada Baskın Yemek 

Her şey yolunda giderken bir anda kötü olaylar yaşanacağına ve işlerin bozulacağına, adeta nazar değeceğine delalete eder. Hayat rahatlığı, ün salması ve kendinden iyi söz edilmesi ile kötü gözlere geleceğine, işinin ve kazandığı paranın da kıskanılması ve kötü kişiler yüzünden kem gözlere gelmeye bir anda her şeyin kötüye giderek işte başarısızlığa uğramaya ve hane içerisinde de sıkıntılı günlere delalet eder.

Rüyada Baskın Yapmak 

Dostu olan bir kimse tarafından sırtından bıçaklanmaya ve üzüntü içerisine girmeye bu sebeple de mutsuzluğunun ve hayatındaki tüm konforun gideceğine delalet eder. İş yerinde yaşanacak olan tartışmaların ve kazancındaki azalmanın habercisidir. Hem maddi hem de manevi çöküntü yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Silahlı Baskın Görmek 

Aile içerisinde ayrılığa ve çok şiddetli kavga etmeye, fakat bu durumun maddi sorunlardan ötürü erteleneceğine. Evli olmayan bir kişi için ise mesleki planlarında bir anda değişiklik olacağına ve kariyerinde olumsuz gelişmelerin oluşacağına delalet eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz