Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Haciz Görmek

Rüyada Haciz Görmek

Rüyada Haciz Görmek

Çok mutlu olacağı olaylar yaşanacağına delalet eder. Rüyanın anlamı kendisinin tam tersine çıkar ve mutluluğa, bol kısmete ve neşeye yorulur. Hayatında hiç olmadığı kadar mutlu olacağı bir olay yaşayarak cennetteymiş gibi hissederek mutluluğu onda bulacağına delalet eder. Bu bir süredir beklediği bir iş haberi olabilir ya da sevdiğine kavuşmak, iç huzurunu yakalamak ve işte başarı elde ederek maddi kazancını arttırıp en sonunda dilediği hayatı kurmak olabilir.

Rüyada Haciz Geldiğini Görmek 

Kişinin kendisine çok mutluluk verecek bir haberin geleceğine ve temiz saf bir olayın vuku bulacağına delalet eder. Ev halkını havalara uçuracak ve kahkahalara boğacak bir mutlu haberin geleceğine delalet eder.

Rüyada Eve Haciz Gelmesi

Bu da benzer anlam taşır ve haneye güneş gibi doğacak olan bir mutluluk haberi ve sevinç, neşe kaynağının habercisidir. Bir anda bu haberle mutluluktan hayatın değişmesine ve yaşam biçiminde olan değişikliklere delalet eder.

Rüyada İflas Etmek 

Yapıyor olduğu işte ve hayattaki görüşlerinde kişinin henüz toy olduğunun habercisidir. Dini inancının da henüz oturmadığı ve yapıyor olduğu işlerinde de tam olarak başarıya ulaşamadığına delalet eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz