Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Saç Kesmek Görmek

Rüyada Saç Kesmek Görmek

Rüyada Saç Kesmek Görmek

Rüyada saç kesmek görmek genellikle hayırlı ve olumlu şeylerle açıklanmaz. Kişinin iş yaşamında çekeceği sıkıntılara, musibetlere işaret eder. Rüya sahibinin motivasyon kaybına uğrayacağına, dikkat dağınıklığı yaşayacağına ve kendini işine tam olarak veremeyeceğine yorumlanmaktadır. İş yaşamındaki başarısızlığa, aile içinde çıkacak sorunlara ve tartışmalara delalet eder.

Rüyada Kendi Saçını Kestiğini Görmek

Rüyada kendi saçını kestiğini görmek, bereketin kaçmasına ve keyfin bozulmasına delalet eder. Kişinin giriştiği işlerde ard arda başarısızlığa uğrayacağına, kendini kötü hissedeceğine, giriştiği işlerde başarısızlığa uğrayacağına delalet eder. Kısmetin, bahtın kapanmasına ve şansının yaver gitmemesine yorumlanır.

Rüyada Saç Kestirdiğini Görmek

Rüyada saç kestirdiğini görmek, elinden yüksek mevlada paranın çıkmasına ve dara düşmeye delalet eder. Rüya sahibinin birden bire çıkacak maddi hasarlardan ötürü zor duruma düşeceğine, borçlanacağına ve maddi sıkıntılar çekeceğine yorumlanır.

Rüyada Kendi Saçını Makasla Kestiğini Görmek

Rüyada kendi saçını makasla kestiğini görmek, iş dünyasında girilen rekabetlerden mağlup çıkılacağına ve büyük bir hayal kırıklığına uğranılacağına delalet eder. Rakiplerden geri kalmaya, maddi ve manevi yönden sıkıntılara, işlerin gerilemesine işaret eder. Rüya iş yaşamı dışında; yakın çevreyle yaşanacak tartışmaların da sinyali niteliğindedir.

Rüyada Düşmanın Saçını Kestiğini Görmek

Rüyada düşmanın saçını kestiğini görmek, iş hayatında girilen rekabette galip gelmeye ve zafer kazanmaya yorulur. Kötü niyetli insanlara karşı galip gelineceğine, her seferinde iyi niyetli kimselerle iş birliği ve arkadaşlık halinde olunacağına delalet eder. Genel olarak hayırlı, bereketli ve iyi olaylara yorumlanmaktadır.

Rüyada Sevmediği Birinin Saçını Kestiğini Görmek

Rüyada sevmediği birinin saçını kestiğini görmek, kötülük yapmaya ve dostuna karşılık içinde kötülük beslemeye delalet eder. Rüya sahibinin arkadaşına yapacağı kötülükten sonra kendini kötü hissedeceğine, büyük pişmanlık yaşayacağına işaret eder. Rüya aynı zamanda eşle veya sevgiliyle yaşanan kavgalara, tartışmalara ve fikir ayrılıklarına da yorumlanmaktadır. Genel olarak olumsuz, şer ve kötü olayların habercisi niteliğindedir.

Rüyada Bir Kadının Saçını Kestiğini Görmek

Rüyada bir kadının saçını kestiğini görmek, birine iftira atmaya ve onu sebepsiz yere suçlamaya yorulur. Günah işlemeye, hak yemeye ve kötü niyet beslemeye işaret etmektedir.

Rüyada Çocuğunun Saçını Kestiğini Görmek

Rüyada çocuğunun saçını kestiğini görmek, evladını kendi hayallerine göre yönlendirmek ve onun hayallerine kulak vermemek anlamına gelmektedir. Yeteneklerini kısıtlamaya, onun isteklerini görmezden gelerek aslında ona kötülük yapıldığına delalet etmektedir.

Rüyada Berber Görmek

Rüyada berber görmek, rüya sahibinin dostu olarak gördüğü kimselerden işiteceği kötü sözlere işaret eder. Haksız yere günahının alınacağına, suçlanmaya ve kendini bir türlü ifade edememeye delalet etmektedir. Tatsız olayların yaşanmasına, sıkıntılı günlere ve dertli zamanların geçirilmesine yorulur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz