Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Patlama Görmek

Rüyada Patlama Görmek

Rüyada Patlama Görmek

Kendi hayatını ya da etrafında bulunan sevdiklerinin hayatını değil, yaşadığı ülkenin hayatını ilgilendiren önemli bir olay olacağına ve gazetelerde, haberlerde, televizyonlarda çalkantılar olacağına delalet eder. Kişi hayatında var olan bazı kimselerin oyununa gelecek ve sorunlar yaşanacaktır. Güvendiği dağlara kar yağacak, tam olmasını dileidği şeylerin yolunda ilerlerken elinde olmayan nedenlerden ötürü kendisini bir çıkmazın içinde bulacaktır.

Doğal afet, bir baskın ya da ülke yönetiminde çıkacak olan bir soruna haber verebilir. Bu durum kişinin hayatını olumsuz yönde etkileyecek, sağlığının bozulmasına özellikle de psikolojik olarak yıpranmasına sebep olacaktır. Medyanın susmadan bağıracağı bir olayın vuku bulacağına ve etrafının, halkının bir yasa bürünerek, neşesinin kaçacağına, ülkenin karalara bürünerek bir süre karamsarlığa kapılacağına yorulur.

Rüyada Patlama Sesi Duymak

Medyada duyulacak olan bir haber ile ya da ülkenin askeriyesinde, polisinde, jandarmasında meydana gelecek, diğer ülkelerle yaşanacak olan sıkıntılarla olumsuzluğun halka yansıyacağına haber der. Bu durum aynı zamanda yaşanan topraklarda olacak olan bir doğal afetin, felaketin de habercisi olabilir. Herkes galeyana gelecek ve ortalıkta bir kaos hakim olacaktır. İnsanların üzüntü yaşaması ve ülkecek de zorlu bir dönemden geçmeye delalet eder.

Rüyada Bomba Patlaması Görmek

Kişinin kendi hayatında yaşanacak olan olumsuzluklara ve mutsuzluk verecek dertlere delalet eder. Bu durum bazı rüya yorumcularına göre de kişinin başına gelen belanın etrafını da olumsuz etkileyerek, başarısında düşüşe ve toplumdaki saygınlığını yitirmeye sebep olabilir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz