Web sitemize hoşgeldiniz, 13 Haziran 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Söz Kesmek Görmek

Rüyada Söz Kesmek Görmek

Rüyada Söz Kesmek Görmek

Rüyada söz kesildiğini görmek rüya sahibi için mutluluk verici haberler duymaya işaret eder. Rüya sahibinin ileride çocuklarına bırakacağı büyük bir mirasa sahip olacağı, işlerinin yolunda gidip kazancının artacağı, hanesinde mutluluğun, huzurun, bolluk ve bereketin hiç eksik olmayacağı şeklinde yorumlanır. Rüyasında söz kesildiğini gören kişinin, ailesinin gurur duyacağı, çevresi tarafından tebrik edileceği bir iş başarmaya işaret eder.

Bazı rüya yorumcularına göre ise rüyada söz kesmek, rüya sahibinin beklemediği bir anda çıktığı uzun yolculuğun sonunda hayat arkadaşıyla tanışacağı ve mutlu bir birliktelik geçireceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kendisine Söz Kesildiğini Görmek

Rüyasında kendisine söz kesildiğini gören kişi, büyük bir sevinç yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin mutlu haberler alacağı bir telefon görüşmesi yapacağına ya da yolda karşılaştığı uzun zamandır görmediği bir tanıdığıyla hoş vakit geçirmeye işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüya sahibinin devlet kapısında bir işi olduğu ve o işin olumlu sonuçlanacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi sevdiği ile söz kesildiğini görüyorsa, yaşam boyu mutluluğa, sevmediği biri ile söz kesiliyorsa ileride duyulacak pişmanlığın şimdiden başladığına ve geri dönülmez hatalar yapmaya işaret eder.

Rüyada Sevdiğinin Söz Kesilmesinde Bulunmak

Rüyada sevdiği kişinin bir başkası ile söz kesildiğini görmek ya da sözde bulunmak, rüya sahibinin yaşayacağı hayal kırıklığı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin aniden aldığı kararlar sonucunda pişmanlık ve üzüntü duyacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin dikkatli adımlar atması gerektiğinin habercisi olduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyada Evli Olduğu Halde Söz Kesilmesi Görmek

Rüya sahibinin evli olduğu halde kendisine söz kesildiğini görmesi duruma göre farklı yorumlanır. Eğer rüya sahibi evli olduğu kişi ile söz kesildiğini görürse hayırlıdır. Rüyayı gören kişinin evliliğinin mutlulukla ilerlediğine, eşlerin arasındaki muhabbetin giderek arttığına işaret eder. Rüya sahibi rüyasında eşi değil de bir başkasıyla söz kesildiğini görüyor ise ihanet şeklinde yorumlanır. Eşlerden birinin bir sırrı olduğuna ya da eşine ihanet edeceğine işaret eder.

Rüyada Söz Keserken Yüzüğün Kırılması

Rüyada söz esnasında yüzük kırılması hayra alamet değildir. Rüya sahibinin çok sevdiği birinden ayrı kalmak zorunda olacağına ya da üçüncü bir kişi yüzünden sevdiği ile arasının açılacağına işaret eder. Bazı yorumculara göre ise söz sırasında yüzüğün kırılması ya da kaybolması, aniden verilen kararlar sonunda pişman olmaya ancak bu pişmanlığı sezen biri tarafından olayların gelişmesinin duracağına işaret eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz