Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Bal Kabağı Görmek 

Rüyada Bal Kabağı Görmek 

Rüyada Bal Kabağı Görmek 

 

Rüya sahibinin yaşayacağı olumsuz zamanların geleceğine ve bu zamanlarda da yanında devamlı sevdiklerinin olacağına delalet eder. Hatta bazı rüya yorumcularına göre de bu rüyalarda kişi bir sevdiğinin derdine ortak olacak ve ona çözüm bulmanın peşinde koşarak yorulacaktır. Her kimin derdi olursa olsun rüya sahibinin yakın zamanda emek ederek sorunlara çözüm bulacağına ve kimsenin beklemediği bir şekilde de hakkında hayırlısına ereceğine işaret eder.

Çoğu yorumcuya göre de hayatında beklemediği bir şansla karşılaşmaya ve önün çıkan fırsatları iyi değerlendirerek hayatına renk geleceğine yorulur.

Rüyada Bal Kabağı Almak

Haber beklediği bir yerden ya da aradan uzun zaman geçtikten sonra iletişimini unuttuğu bir kimseden gelecek olan müjdeli habere, yüzünün güleceğine, şansının yaver gideceğine ve kısmetlerinin artacağına işaret eder.  Müjdeli haber ile ayaklarının yerden kesileceğine, mutluluğunu da sevdikleri arasında dalga dalga yayacağına giderek büyüyeceğine delalet eder.

Rüyada Balkabağı Yemek

Şansının döneceğine ve en sonunda hayalini kurduğu bir şeylerin olacağına haber verir. Bu kişinin istediği bir iş olabileceği gibi aynı zamanda da sevdiği bir kimseye kavuşması da olabilir. Hayatında bir düzen oluşacak ve bundan da oldukça memnun olacaktır.

Rüyada Balkabağı Toplamak 

İşinde elde edeceği başarı ile hem maddi sıkıntılarından kurtulacağına hem de etrafına istemediği kadar işinin uzmanı kimse toplayacağına işaret eder.  İşinin ehli biri olarak tanınacak ve iş başarısı ile adını dilden dile duyuracaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz