Web sitemize hoşgeldiniz, 14 Temmuz 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Ecel Görmek

Rüyada Ecel Görmek

Rüyada Ecel Görmek

Rüyada ecel görmek, tam tersi şekilde sağlıklı ve uzun bir hayata işaret eder. Rüyayı gören kişinin uzun, sağlıklı ve parlak bir ömre sahip olduğuna yorulur. Rüyada ecel görmek eğer tarihli şekilde görülüyorsa, bu durum kişinin bu aralar yoğun bir ölüm korkusu yaşadığına ve psikolojik açıdan zor günler geçirdiğine yorulur.

Rüyada Başkasının Ecelinin Geldiğini Görmek

Rüyada bir başkasının ecelinin geldiğinin görülmesi, uzun zamandır ziyaret edilmeyen eski dosta işaret eder. Kişinin yakın vakitte eski dostuyla hasret gidermek için buluşacağına, eskileri yad edeceklerine ve hasret gidereceklerine yorulur.

Bazı yorumculara göre ise başkasının ecelinin geldiğini görmek; kötü haber almaya ve bu haberden ötürü büyük bir hüzün duymaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Eşinin Ecelinin Geldiğini Görmek

Rüyada eşinin ecelinin geldiğini görmek; daha çok ticari ve parasal olaylara yorulur. Rüya sahibinin yapacağı ticari işler sayesinde kazancını ve gelirini arttıracağına, kendine yeni gelir kapıları yaratacağına işaret eder. Genel olarak hayırlı, bereketli ve iyi işlere delalet eder.

Rüyada Ölmüş Birini Görmek

Rüyada ölmüş birilerini görmek; genellikle hayırlı olaylara yorulur. Rüya sahibinin sevindirici ve güzel haberler alacağına işaret eder. Tez zamanda alacağı güzel haberlerden dolayı evin içinde büyük mutluluk yaşanacağına, kıvanç duyulacağına yorulur. Bazı yorumcular tarafındansa ölen kişi görmek, hasreti çekilen eski dosta yorumlanmaktadır.

Rüyada Ölmüş Birinin Elini Tutmak

Rüyada ölmüş birinin elini tutmak, umutların yeşermesine ve hayallerin peşinden gitmeye işaret etmektedir. Rüya sahibinin hayallerinden vazgeçmeden çalışmalarına devam edeceğine ve er ya da geç hayallerine kavuşacağına yorulmaktadır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz