Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada İrili Ufaklı Yılanlar Görmek

Rüyada İrili Ufaklı Yılanlar Görmek

Rüyada İrili Ufaklı Yılanlar Görmek

Rüyada irili ufaklı yılanlar görmek; arkadaşlar arasında olan sinsi bir kimseye, düşmana işaret eder. Rüya sahibinin çevresinde sürekli yüzüne gülen fakat arkasından bir sürü numaralar çeviren, onun kötülüğünü isteyen kimselerin olduğuna delalet eder. Menfaat düşkünü bu kimsenin aslında rüyayı gören kişinin gerçek dostu olmadığına ve bunu en kısa zamanda farketmesi gerektiğine yorumlanır.

Rüyada yılan görmek bazı yorumcular tarafındansa hayırlı işlere işaret eder. Kişinin maddi durumunun güçleneceğine, ailevi bağlarının kuvvetleneceğine delalet eder. Maddi yönden gelişmenin, aile ilişkisine de olumlu yansıyacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kara Yılanı Görmek

Rüyada kara yılanı görmek; rüya sahibinin yakın zamanda kendisi için büyük şeyler satın alacağına yorumlanır. Ev veya eşya almak olarak da yorumlanmaktadır. Kişinin ihtiyaçları doğrultusunda alışverişler yapacağına delalet eder.

Rüyada Su Yılanı Görmek

Rüyada su yılanı görmek; rüya sahibinin yakın zamanda tanışacağı kimseyle ortak işe girişeceğine ve bu kimseyle birlikte büyük başarılara imza atacaklarına yorulur. Elde edilecek başarıların akabinde büyük miktarda servet ve ganimet elde edeceği şeklinde de açıklanmaktadır.

Rüyada İri Yılan Görmek

Rüyada iri yılan görmek; yaşanacak büyük problemlerin ardından gelecek olumlu gelişmelere, haberlere işaret eder. Kişinin hem sosyal çevresinde hem de iş hayatında çok önemli yerlere geleceğine, herkes tarafından gıpta edilecek bir yaşantısı olacağına yorumlanır.

Rüyada Ufak Yılan Görmek

Rüyada ufak yılan görmek; rüyayı gören kişinin çevresinde fitne, fesat barındıran dostu sandığı bir kişinin olduğuna işaret eder. Bu kimse tarafından kişinin sürekli zarar gördüğü ve ileride daha büyük zararlar göreceği şeklinde de yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin bu kişiyi bir an önce farkedip, çevresinden arındırması ve bu kimseden uzak durması gerektiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Zehirsiz Yılan Görmek

Rüyada zehirsiz yılan görmek, kavuşulacak servete ve paraya işaret eder. Kişinin hiç beklemediği bir anda maddi açıdan yükselişe geçeceğine, kısmetinin açılacağına ve elinin bollaşacağına yorumlanır. Rüya sahibinin bir anda zenginleşeceğine ve birden bire tüm hayatının baştan aşağıya değişeceğine yorulur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz