Rüyada Kol Saati Görmek

Rüyada Kol Saati Görmek

Rüyada kol saati görmek hayatı planlamak ve planlara uymak, sorumluluk sahibi olmak diye yorumlanır. Kol saati zaman anlamına gelmektedir. Rüya sahibi zamanını en iyi şekilde değerlendirir ve zamanın kıymetini bilir. Rüya sahibi hayatının her anını dolu dolu yaşar ve yaptıklarından pişmanlık duymaz. Rüya sahibi çok dakik biridir ve verdiği sözleri her zaman tutar.

Rüyada kol saatinin çalışmadığını görmek

Rüya sahibinin zamanın kıymetini bilmediğini gösterir. Kişi briçok işini ertelemiştir ve ihmal etmiştir. Sorumluluklarını yerine getirmemiştir. Bu nedenle para ve saygınlık kaybedecektir. Kişi bu durumda maddi sıkıntıya girebilir. Ayrıca rüyasında kol saatinin yanlış zamanı gösterdiğini gören kişi için de rüya aynı şekilde yorumlanır.

Rüyada kol saati takmak

Rüyada kol saati taktığını gören kimse sorumluluk sahibi, düzenli, dakik, disiplinli ve temiz biridir. Rüya sahibinin her işi planlıdır ve planladığı şekilde dakik bir şekilde gerçekleşir. Kendisine çevresindeki insanlar çok saygı duyar. Sorumluluklarını asla aksatmaz.

Rüyada duvar saati görmek

Rüya sahibi için bu rüya çok hayırlıdır. Rüya sahibini işleri hiç aksamadan zamanında olur. Dilekleri istediği zaman gerçekleşir. Planladığı işlerini yaptığında büyük paralar kazanır.

Rüyada saat pili görmek

Rüya sahibi için pek hayırlı bir rüya değildir. Kişinin yaptığı işlerin kötü olduğunu ve hayır gelmeyecek işler yaptığını gösterir. Kişi bu işlerden para da kazansa hayırlı bir para değildir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz