Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Elemek Görmek

Rüyada Elemek Görmek

Rüyada Elemek Görmek

Rüyada elemek görmek un elemek ya da arpa, buğday elemeye göre değişir. Rüya tabirlerinde elemek ile ilgili yorumlar kısa ve nettir. Fakat mutlaka rüyadaki diğer cisim, renk, sayı, kişi ya da olan olayları da göz önünde bulundurmak gerekir. Doğru bir rüya yorumu için yorumcular sıklıkla diğer etkenleri de sorgulayacaktır. Her rüyaya da anlam yüklemek gerekmez. Eğer kişi gün içerisinde un elenirken gördü ise bu sahne aklında kalmış ve gece rüyasında bunu görmüş de olabilir.

Rüyada Un Elemek Görmek 

İşlemiş olduğu bir günahtan ötürü pişmanlık duymaya ve tövbe ederek Allah yolunda kendi haklarını arttırmaya delalet eder. Hak yemiş olan bir kimse de hakkını yediği insanlardan helallik alarak hem kendi içini rahatlatacağına hem de aynı günahı bir daha işlemeyeceğine yorulur.

Rüyada Arpa Unu Elemek 

Rivayete göre helal mal ve para kazanacağına, günahlarından arınacağına, Allah yolunda giderek ibadetine daha sadık bir kimse olacağına delalet eder. Pirinç unu gördü ise de bu helal para, nimettir. Rüyada un elemek, pirinç unu elemek, arpa unu elemek kişinin tövbe edip Allah katında da artık daha iyi bir insan olacağına, günahlarından arınıp, helal mal ve paraya sahip olacağına haber verir.

Rüyada Buğday Unu Elemek

Buğday ununun anlamı mal ve ailedir. Hastalığı varsa iyileşeceğine, fakirse de fakirliğinden kurtulup artık daha fazla para kazanacağına delalet eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz