Web sitemize hoşgeldiniz, 14 Temmuz 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Kötü Görmek

Rüyada Kötü Görmek

Rüyada Kötü Görmek

Rüyada kötü görmek; rüya sahibinin düşman kazanacağına, kendi yakını olarak gördüğü dostlarından zarar göreceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin işlerinin katlanarak artacağına ve büyük zenginlikler elde edeceğine, ancak bu zenginlikleri çekemeyen yakın çevresi tarafından manevi yönden büyük bir zarara uğrayacağına yorulur.

Kişinin arkasından dedikodu yapan, kötülüğünü isteyen yakın dostlarının olduğuna ve bu dostlarının gerçek yüzünü yakın zamanda göreceğine delalet eder.

Rüyada Kötü Olduğunu Görmek

Rüyada kötü biri olduğunu görmek; kişinin hak yolundan ayrılarak haram yollara başvuracağına, Allah yolundan sapacağına delalet eder. Başkasının parasına göz dikmeye, kendi hakkı olmayanı kullanmaya işaret eder. Rüya sahibi girişeceği şer işlerden büyük bir hayal kırıklığına uğrayacak ve tüm yaptığı kötülüklerden büyük bir pişmanlık duyacak demektir. Aynı zamanda rüya; yakın çevredeki dostlarla arasının açılmasına, ilişkilerin bozulmasına da delalet etmektedir.

Rüyada Kötü Biriyle Sohbet Ettiğini Görmek

Rüyada kötü biriyle sohbet ettiğini görmek; kişinin yakını olarak gördüğü kötü niyetli insanlarla bir araya geleceğine hatta bu kimselerle birlikte ortak işlere girişeceğine delalet eder. Girişeceği bu işlerden büyük zararlar elde edeceğine, borç batağına düşeceğine ve hem maddi hem de manevi yönden kötü günler geçireceğine delalet eder. Aile içinde huzursuzlukların baş göstermesi, sağlık sorunların görülmesi, borçlanma ve kısmetsizlik olarak yorumlanır.

Rüyada Kötü Muamele Gördüğünü Görmek

Rüyada kötü muamele görmek; gerçek hayattada olduğu gibi yorumlanır. Rüya sahibinin yakın çevresindeki dostlarından kötülük göreceğine, maddi ve manevi yönden bu kimseler yüzünden büyük zararlara uğrayacağına delalet eder.

Rüyada Kötü Kimselerle Yemek Yediğini Görmek

Rüyada kötü kimselerle yemek yediğini görmek veya aynı sofraya oturduğunu görmek; hakkı olmayanı gasp etmek, başkasının rızkını-hakkını yemek olarak yorumlanır. Rüya sahibinin haram yollara bulaşacağına, kötü yollara girişerek içindeki iyiliği kaybedeceğine ve vicdanının sesini dinlemeden şeytana uyacağına delalet eder.

Rüyada Kötü Biriyle Güldüğünü Görmek

Rüyada kötü biriyle güldüğünü görmek; kişinin yanlış ve kendisi için hayırsız kimselerle birlikte yeni işler yapmaya kalkışacağına, bu işlerden büyük hasarlarla çıkacağına ve bir daha hak yolundan sapmaya yeltenmeyeceğine yorulur. Yapılan kötü şeylerden ötürü büyük pişmanlık duymaya, af dilemeye işaret eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz