Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Alıç Görmek

Rüyada Alıç Görmek

Rüyada Alıç Görmek

Geleceği parlak bir kimse olacağına ve çalışmalarının karşılığında da emeklerinin meyvelerini toplayacağına işaret eder. Kendisini çok iyi disiplin edebilen ve başarılı, oldukça da çalışkan bir kimse olduğuna, emellerine ulaşacağına, kendisi için çizmiş olduğu hayat yoluna girerek başarıya ulaşacağına delalet eder. Rüya sahibinin güçlü ve çalışkan birisi olduğuna aynı zamanda da emeklerinin karşılığını alarak hem çok paralar kazanacağına hem de çok başarılı olarak adını meslektaşları arasında duyuracağına işaret eder. Kendisine olan güvenini de günden güne arttıracak artık daha güçlü ve konfor içinde yaşayan, başarılı bir hayatın içinde yer alacaktır.

Rüyada Alıç Yemek 

Sağlık sorunları olan bir kimse ise bunlardan kurtulmaya, en sonunda feraha ermeye ve kendisini çok mutlu hissedeceği işlere gireceğine işaret eder. Aynı zamanda şifa bulmuş ve sağlıklı olan bu kişinin karşısına bol kısmetler çıkacak, hayırlı görüşmeler yapacak ve şansı yaver gidecektir.

Rüyada Alıç Ağacı Görmek 

Çok yüce ve Allah katında da hayırlı bir kimse olan birisinin çevresinde olduğuna, ona yardım eli uzatacağına işaret eder. Duygusal açıdan ve inanç açısında yüce olan bu kişinin aynı zamanda aklı başında ve mantıklı kararlar vermesi de akıl hocalığı yapmasına sebeptir.

Rüyada Erik Ağacı Görmek 

Ağaçta sarı eriklerin bittiğini görmek rüya sahibinin başına bazı sıkıntıların geleceğine ve huzurunu kaçıracak olan sorunlarla karşılaşarak mutsuz olacağına işaret eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz