Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Karides Görmek

Rüyada Karides Görmek

Rüyada Karides Görmek

Dostlarına olan güvenini yitireceğine delalet eder. Canının sıkılacağına ve dertli kederli, hayırsız günlerin kapıda olduğuna işaret eden bu rüya ile rüya sahibinin tam olarak güvendiği dağlara kar yağacak ve çok büyük bir hayal kırıklığına uğrayacaktır. Dostları tarafından sırtından bıçaklanarak göz yaşlarına boğulacak, güvenini yitirerek bundan sonra da birilerine güvenmekte zorluk çekecektir. Kalbini kıranların etkisinden bir süre çıkamayacaktır ve karides görmek hayra alamet değildir, kişinin uzun bir süre birine güvenerek dertleşemeyeceğine, kendisine ait bir şeyi paylaşamayacağına delalet eder.

Rüyada Karides Yemek 

Sevdikleri ile, dostları, ailesi ya da eşi ile arasında sorunlar yaşanacağına, keyfinin kaçarak mutsuzluğunun başlayacağına haber verir. Beklemediği yerden beklemediği sözler işitecek ya da beklenmedik hareketlerin içinde kalarak kendisini kötü hissedecek ve içinde olduğu iletişimden pişmanlık duyacaktır.

Rüyada Istakoz Görmek 

Maddi yönden bir rahatlayacağına borçları var ise kapatacağına ve yok ise de daha lüks ve konfor içinde yaşamaya başlayacağına delalet eder. Istakoz görmek ticaretle elde edilecek olan bol paraya ve servete işaret eder.  Bir anda mal varlığının ikiye katlanacağına ve kendisinin de şaşırarak bol paralar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Istakoz Yemek

Hedeflerine ulaşacağına ve planlarının tutacağına, bir anda maddi yönden kazancının çok fazla aratarak elindekilerin çoğalacağına işaret eder. Planlarını uygulamaya koyacak ve bunun sayesinde çok da paralar kazanacağına işarettir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz