Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Doğum Günü Görmek

Rüyada Doğum Günü Görmek

Rüyada Doğum Günü Görmek

Rüyada doğum günü görmek; tam tersi şekilde olumsuz ve hayırsız gelişmelerin yaşanacağına işaret eder. İşlerin kötüye gitmesine, borca girmeye, maddi gelirinin azalmasına ve büyük bir sıkıntıya düşmeye delalet eder. Rüya sahibinin işlerinin bozulacağına, büyük paralar yatırarak girdiği yeni işlerde hayal kırıklığına uğrayacağına ve maddi yönden çok zor günler geçireceğine delalet eder.

Aynı zamanda rüya; aile içinde küslüklerin, dargınlıkların yaşanacağına yakın dostlarıyla arasının bozulacağına da yorulmaktadır. Rüya sahibinin maddi yönden geçirdiği zor günlerde yakın çevresindekilerin hangisinin dostu hangisinin düşmanı olduğunu anlayacağına ve bundan büyük bir üzüntü duyacağına delalet eder. Yardım görmemeye, kendini yalnız hissetme yorulur.

Rüyada Doğum Günü Kutladığını Görmek

Rüyada doğum günü kutladığını görmek, kısmetlerin kapanacağına ve eline geçen fırsatları iyi değerlendirememeye ve hiç bir yakınından destek görmemeye yorulur. Rüya sahibinin giderek yoksullaşacağına, parasal açıdan büyük zorluklara gireceğine ve yakınlarından yardım görmeyeceğine yorulur.

Rüya bazı tabirciler tarafındansa yakın dostlarla ilişkilerin bozulmasına, küskünlüklerin yaşanmasına yorulur.

Rüyada Doğum Günü Hediyesi Aldığını Görmek

Rüyada doğum günü hediyesi aldığını görmek; tez zamanda alınacak güzel ve müjdeli haberlere işaret eder. Rüya sahibinin yakın vakitte alacağı haberden ötürü büyük mutluluk ve kıvanç duyacağına, işlerini büyütecek yeni gelişmelerin yaşanacağına delalet eder. Maddi yönden gelirini arttırmaya, yeni dostluklar edinmeye ve huzur içinde yaşama işaret eder.

Bazı tabircilere göre ise haneden veya yakın çevreden alınacak doğum haberine işaret eder. Bu doğum haberinden kişinin büyük bir heyecan ve mutluluk duyacağına yorulur.

Rüyada Doğum Günü Pastası Görmek

Rüyada doğum günü pastası görmek; kişinin isteklerinin gerçekleşeceğine, hayallerine birkaç adım daha yaklaştığına delalet eder. Genel olarak huzur, mutluluk, kısmetin açılması olarak yorumlanır.

Rüyada Doğum Günü Pastası Yediğini Görmek

Rüyada yenilen doğum günü pastası; uzun zamandır görüşülmeyen yakın dosta, uzun yola işaret eder. Kişinin ya kendisinin misafir olacağı ya da yakın arkadaşını misafir edeceğine, senelerdir görüşmediği bu kimseyle hoş sohbetler gerçekleştireceğine delalet eder. Aynı zamanda rüya; rüyayı gören kişinin bu zamana dek verdiği çabaların karşılığını almaya başlayacağına, emeklerinin karşılığını göreceğine işaret eder. Gelirini arttırmaya, borçlardan ve sıkıntılardan kurtulmaya, huzur ve refah içinde yaşamaya yorulur.

Rüyada Doğum Günü Pastası Kestiğini Görmek

Rüyada doğum günü pastası kestiğini görmek; yapılacak hayra ve yardıma işaret eder. Rüya sahibinin muhtaç ve yardıma ihtiyacı olan kişilere büyük desteklerde bulunacağına, hayır duası alacağına delalet eder. Eli açık, iyiliksever, cömert bir kimseye işaret eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz