Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Gökdelen Görmek

Rüyada Gökdelen Görmek

Rüyada Gökdelen Görmek

Rüyada gökdelen görmek; rüyayı gören kişinin iş hayatında yaşayacağı olumlu gelişmelerle başarılı olacağını, bu başarıyla beraber bulunduğu mevkiden daha yüksek bir mevkiye çıkacağına, kazancını arttırıp geçmişinde kalan borçlarını kapatıp rahatlayacağına işaret eder.

Rüya sahibinin çok önemli iş adamlarıyla beraber büyük projelere imza atacağını ve üne kavuşup saygı değer birisi olacağına delalet eder. Bir başka rivayete göre de rüyada gökdelen görmek başarılı bir iş hayatı getirmesiyle beraber sosyal hayatında rüya sahibinin zorlu ve sıkıntılı bir dönem yaşayacağını, önüne çıkan engellerin rüya sahibini çok yıpratacağına ve bu durumdan dolayı çok üzüleceğine, rüya sahibinin bozuk olan moralinin ailesine de yansıyıp aile içi huzurunun kaçacağına, yakın zaman içerisinde büyük tartışmaların boy göstereceğine ve rüya sahibinin bütün bu olanlardan ötürü depresyona gireceğine işaret eder.

Rüyada Gökdelene Çıktığını Görmek

Rüyada gökdelene çıktığını görmek; rüyayı gören kişinin yaptığı tüm işlerde ulaşacağı başarıya ve bu başarılarla beraber iş yerinin patronu olacağına, bu mevki ile beraber astlarına çok iyi davranıp onlar tarafından sevilen birisi olacağına işaret eder. Rüya sahibinin ulaştığı bu mevki ile kazancını arttırıp daha rahat bir hayata kavuşacağına ve mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Gökdelenin Yıkıldığını Görmek

Rüyada gökdelenin yıkıldığını görmek, rüyayı gören kişinin sosyal hayatında gerçekleşecek olan olumsuz ve rüya sahibine sıkıntılı zamanlar yaşatacak olaylara işaret eder. Rüya sahibinin hayatının bu sıkıntılı ve zorlu döneminde kendisine karşı gelen bazı kimseleri alttan alacağına, gerektiğinde büyük fedakarlıklar yapma zorunda olacağına ve bu fedakarlıkları asla dile getirmeyeceğine delalet eder.

Rüya sahibinin kendisine karşı gelen bazı kimseleri alttan almayıp daha çok üste çıkmaya çalıştığında göreceği zarardan ötürü huzurunun kaçıp uzun süre o zararın etkisinde kalacağına işaret eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz