Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Göz Kapağı Görmek

Rüyada Göz Kapağı Görmek

Rüyada Göz Kapağı Görmek

Rüyada göz kapağı görmek hayra yorumlanır. Özellikle rüyasında göz kapağı gören kadınlar için hayatlarında olumlu gelişmeler yaşanacağına işaret eder. Rüya sahibinin bol kazançlı işlere girişeceğine, kendisinde ya da sevdiklerinden birinde hastalık varsa o kişinin şifaya kavuşacağına, toplum tarafından sevilip sayılan bir kişi olacağına, bekar ise evleneceğine, evli ise hayırlı bir evlat sahibi olacağına, kısmetlerin ayağına kadar geleceğine işaret eder.

Rüyada Göz Kapağında Yaralar Oluştuğunu Görmek

Rüya sahibinin yapacağı hayırlı işler neticesinde servetinin artmasına ve bol kazanç kazanmasına işaret eder. Rüyayı gören kişinin alacağı hayır duaları ile iyiliğe ve doğruluğa daha da yönelip sevap kazanacağına yorumlanır. Bazı yorumculara göre rüyada göz kapağında yara olduğunu görmek evliliğe ve hayırlı bir çocuğa ya da zenginliğe işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüya sahibinin haram mal yiyerek haksızlık edeceği ve bundan vicdan azabı duymayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Göz Kapağından Kan Geldiğini Görmek

Rüyasında göz kapağında kan gören kişinin soğukkanlı biri olduğuna işaret eder. Rüya sahibi çevresinde gördüğü samimiyetsizliklerden sıkılmış ve artık uzak durmak istediği şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişi çevresinde yaşanan olayları görmezden gelmeye çalışarak kendini uzak tutmak istediğine işaret eder.

Bazı yorumculara göre is göz kapağından kan geldiğini görmek, rüya sahibinin ruhsal çöküntü yaşadığının ve bu durumunu kimseye söyleyemediğine ve yakınları tarafından desteğe ihtiyacı olduğuna işaret eder. Bazı yorumculara göre de rüya sahibinin karışıklık içinde yaşadığını ve hayatını düzene sokması gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Göz Kapağını Açamadığını Görmek

Rüyada göz kapağını açamadığını gören birisi uzun zamandır devam eden maddi sıkıntılarından kurtulacağına işarettir. Rüya sahibine beklemediği bir yerden gelecek maddi ve manevi destek sayesinde bu sıkıntılardan kurtulacağına, işlerini büyütüp bol kazanç sağlayacağına, kısmetinin açılıp sevilen ve saygı duyulan biri olacağına, huzurlu bir hayat süreceğine işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüyada göz kapağını açamamak, rüya sahibinin uzun zamandır almayı planladığı arsa, ev, araba gibi değerli bir şeyin bir arkadaşın yardımıyla alınacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Göz Kapağını Diktiğini Görmek

Rüyasında göz kapağının dikildiğini ya da kendisinin diktiğini gören birisi bir yerden ya da kimseden beklediği yardımı görememesine işaret eder. Rüya sahibinin maddi olarak kayıplar yaşayacağına ve farkında olmadan fazla para harcayacağına işaret eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz