Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Livata Görmek

Rüyada Livata Görmek

Rüyada Livata Görmek

Rüyada livata görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatı ile ilgili yakın zamanda gireceği bir ortaklık yüzünden başının ağrıyacağına işaret eder. Rüya sahibinin başına bu ortaklıktan dolayı kötü olaylar geleceğine, moralinin bozulup dertli günler geçireceğine delalet eder. Kişinin iş hayatında yaşayacağı bu olumsuz olaylar ile birlikte sosyal hayatının da bundan etkileneceğini ve yakın çevresindeki eş, dost ve akrabalarıyla arasının açılacağı anlamına gelir.

Rüya sahibinin bozulan maddi durumu ve kötü giden hayatından dolayı kötü işlere bulaşacağına, etrafındaki insanlar tarafından kötü benimseneceğine ve yolundan sapacağı rivayet edilir. Bir başka rivayete göre de rüyada livata görmek, ilk rivayete ters düşmektedir. Rüyayı gören kişinin aile içi huzurunun artıp, hanesine daha da bağlı olacağına, günah olan şeyler uzak durup hak yolunda ilerleyeceğine işaret eder. Kişinin inancının artmasıyla birlikte maddi durumunun da düzeleceğine, hayırlı ve güzel işler yapıp yakın çevresindeki insanları mutlu edeceği rivayet edilir.

Rüya sahibinin yakın çevresindeki insanları mutlu etmesiyle beraber onlar tarafından sevilir, sayılır bir kişi olacağına, birlikte bolca güzel vakit geçireceklerine, hayatının güzel, mutlu ve hayırlı bir şekilde devam edeceğine alamet eder.

Rüyada Livata Yapan Kimseler Görmek

Rüyada livata yapan kimseler görmek; rüyayı gören kişinin yakın zaman içerisinde bir takım kötü ve hayırsız kimseler ile beraber olacağına işaret eder. Rüya sahibinin bu kişilerin kötülüğünü anlamakta geç kalacağına ve bu kimselerden başının oldukça fazla derde gireceğine delalet eder. Kişinin amellerini anlayamadığı bu kimselere bütün varını yoğunu sarf edeceğine, onlar tarafından ihanete uğradıktan sonra elinde bir şey kalmayacağına alamet eder.

Rüyada Livata Yaptığını Görmek

Rüyada livata yaptığını görmek, rüyayı gören kişinin Allah yolundan uzaklaşıp inancında azalma olacağına işaret eder. Rüya sahibinin etrafındaki insanlara kötü davranıp onlar tarafından dışlanacağına delalet eder. Kişinin inancındaki azalmayla birlikte iş hayatında da bir takım kötü olaylar yaşayacağına, maddi durumunun azalıp geçim sıkıntısı çekmeye başlayacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin bozulan maddi durumunu düzeltmek için çeşitli işlere girişeceğine fakat bundan sonuç alamayıp umudunu yitireceğine alamet eder.

Rüyada Livataya Uğradığını Görmek

Rüyada livataya uğradığını görmek, rüyayı gören kişinin yapmadığı bir hareket yüzünden suçlanacağına işaret eder. Rüya sahibinin haksız yere suçlanmasından dolayı kişinin moralinin bozulacağına, hem sosyal hem de iş hayatında performans kaybedeceğine delalet eder. Kişinin bozulan morali nedeniyle yakın çevresindeki insanların ondan uzaklaşacağı rivayet edilir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz