Rüyada Kurna Görmek

Rüyada Kurna Görmek

Rüyada kurna görmek, rüyayı gören kişinin ve ailesinin hanesinde bereketli günlerin yaşanacağı bir döneme girmeleri şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin ailesiyle birlikte olacağına ve keyifli vakit geçireceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin etrafında hep iyi niyetli insanların olacağına ve beraber iş yaptığı kişilerle gönül bağı kuracağı şeklinde yorumlanır.

Bazı yorumculara göre ise rüyada kurna görmek; rüya sahibi eğer evli değilse hayırlı biriyle tanışacağına ve evlilik yoluna gireceğine, evli ise eşiyle olan münasebetinin artmasına ve ömür boyu sürecek mutluluğa işaret eder.

Rüyada Kurna ile Yıkandığını Görmek

Rüyasında kurna ile yıkandığını gören kişinin temiz ahlaklı bir kimse olduğu şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin iyi yetiştiğine ve sevmese bile kimseye saygıda kusur etmediğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin karşısına hayırlı insanların çıkacağına ve onlarla bir arada olacağına işaret eder.

Bazı yorumculara göre ise rüyada kurna ile yıkanmak, rüyayı gören kişinin yeni bir iş girişiminde bulunacağına ve bol kazanç sağlayacağına işaret eden bir rüya olarak tabir edilir.

Rüyada Gümüş Kurna Görmek

Rüyasında gümüş kurna gören kişinin maddi anlamda rahat olacağı bir döneme girmesi şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin kazancının artacağına, işlerinin açılacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin beklemediği bir yerden gelecek bol miktarda paraya ya da mirasa işaret eder. Rüya sahibinin kısmetlerinin açılacağına ve şansın yanında olacağına işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin yeni bir iş teklifi almasına da işaret eder.

Rüyada Su Dolu Kurna Görmek

Rüyasında içi su dolu kurna gören kişinin aşacağı güzel bir haber şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin uzun süredir devam eden sıkıntılarının bitmesine ve huzura kavuşmasına işaret eder. Rüyayı gören kişinin hanesinde bir koşuşturmaca yaşanacağı ve gelen misafirin bereketiyle geleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Boş Kurna Görmek

Rüyasında boş kurna gören kişinin bir hevesle giriştiği işten başarısız olmasına ve zararla çıkmasına işaret eder. Rüya sahibinin zamanını ve parasını boşa harcamasına, umduğunu bulamamasına işaret eder. Rüyayı gören kişinin geçim sıkıntısı çekeceğine ve borca gireceğine de işaret eder.

Rüyada Kurna Kırdığını Görmek

Rüyasında elindeki kurnayı kıran kişinin sevdiği biri tarafından ihanete uğrayacağı, kalp kırıklığı yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin bir dostuyla, eşiyle ya da akrabasıyla tartışma yaşayacağına ve uzun sürecek bir küslük ortamı olacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin hanesinde huzurun kalmayacağına ve manevi kayıpların yaşanacağına işaret eder.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz