Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Kolonya Görmek

Rüyada Kolonya Görmek

Rüyada Kolonya Görmek

Hayatında olumsuzlukların olacağı ve mutsuzlukların başlayacağı yönündedir. Kendisinin hayal kırıklığına uğrayacağı ve üzücü şeyler yaşayacağına delalet eder. Rüyasında kolonya gören kişi kendisine olan güvenini kaybedecek ve can sıkıntısı yaşayacak, üzülecek, kendi çabası ile yapmaya çalıştığı şeyleri yapamayacak ve sorunlu bir hayata adım atacaktır. Üzücü olan bu rüya ile kişinin kendisine olan güvenini toplaması gerekecektir.

Rüyada Kolonya Kokusu Almak

Dertlerinden kurtulacağına, hastalıklarının iyiye gideceğine ve şifa kazanacağına, en sonunda mutluluk ve huzura erişeceğine, içine bir umut ışığı düşerek ferahlığa kavuşacağına delalet eder.  Kolonya kokusu ile iç ferahlığa kavuşacağı yorumu da yapılır.

Rüyada Kolonya Sürmek 

Etrafı tarafından ve toplum tarafından sevilip sayılacağına, itibar kazanacağına ve saygı göreceğine delalet eder. Ailesinin adını da bu şekilde olumlu duyuracağına, onlara da faydasının dokunacağına delalet eder.

Rüyada Kolonya Tuttuğunu Görmek 

Misarfirperver ve güler yüzlü, arkadaş canlısı bir kişi olduğuna delalet eder.  Mutluluk saçan ve toplumda sevilen bir kişi olduğunu gösterir.

Rüyada Kolonya İçmek 

Haram mal yediği ve alın teri ile para kazanmadığına delalet eder. Emekleri ile para kazanmadığının ve hak yediğinin yorumu yapılır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz