Rüyada Adam Dövmek Görmek

Rüyada Adam Dövmek Görmek

Rüyasında birisini döven kişi kendi hayatı ve aile hayatı ile ilgili önemli olan bir konuyu ve özel olan bir konuyu kendi dostlarına, ilgisi olmayan kişilere söyleyecektir. Bu kişiler de bunu başkalarına söyleyerek aile içi sırları açığa çıkaracaktır. Kötü olayların yaşanacağına ve dışarıdan aile için olumsuzlukların olacağına, kötü laflar duyulacağına delalet eder.

Rüyada Birisini Döverek Öldürmek 

Söylenmemesi gereken önemli bir olayı başkalarına anlatmaya, bu durumda sonucu da kötü sözler işitmeye ihanete uğrayarak sırtından bıçaklanmaya delalet eder. Toplumdaki itibarı düşecek ve kendi hayatı ile ilgili sırları herkes bilir olacaktır. Kötü günlerin yaşanacağına ve aile içi ilişkilerde bozulmalar nedeni ile mutsuzluğun baş göstereceğine habercidir.

Rüyada Biri Tarafından Dövülmek

Kişi kendisinin dövüldüğünü görüyorsa başına iyilikler gelecek ve şansı en sonunda dönecek, olumlu gelişmeler ile hayatında yakın dostları, ailesi ve sevdikleri arasındaki ilişki kuvvetlenecektir.

Rüyada İnsan Dövmek 

Beklenmedik bir haberin döven kişiden alınacağına ve kişinin buna şaşıracağına delalet eder. Bir süredir sabredilen ve en sonunda dayanılamayacak seviyeye gelen bir üzüntüye kapılacağına ama bunun geçeceğine delalet eder.  Kötü haber almanın habercisi olsa da kısa bir süre sonra bu durum düzelecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz