Rüyada Ateş Etmek Görmek

Rüyada Ateş Etmek Görmek

Rüyada silahla ateş etmek görmek, rüyayı gören kişinin yakın dostlarından birine kötülük yapacağına yorulur. Çevresindeki yakın dostuna ihanet edeceğine ve onu bile bile haksızlığa uğratacağına yorulmaktadır. Bazı tabirciler tarafındansa, rüyada ateş edildiğini görmek kişinin hayırsız işlere girişeceğine ve hak yolundan ayrılacağına delalet etmektedir. Ayrıca rüya sahibinin uzun süredir kavgalı olduğu yakınıyla, büyük bir münakaşaya gireceğine ve bunun neticesinde hem kendisinin hem de sorun yaşadığı kimsenin mutsuz olacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Silah Kullanmak

Rüyada silah kullanmak, kişinin çevresindeki ikiyüzlü kimseler tarafından zor duruma düşeceğine ve huzurunun kaçacağına delalet etmektedir. Rüyada silah kullanmak ertesindeki eyleme bağlı olarak farklı şekillerde yorumlanabilmektedir;

Eğer silah kullandıktan sonra ateşlendiği görülüyorsa, kişinin uğradığı haksızlıklara karşı geleceğine ve göğüs gereceğine yorulur. Kişinin silah kullanması önleniyorsa, rüya sahibinin sorumluluk sahibi biri olmadığına yorulmaktadır.

Rüyada Silah Görmek

Rüya sahibinin yakın vakitte önemli ve kalabalık bir topluluk önünde,  mühim bir konuda konuşma yapacağına ve bu konuşmanın ertesinde itibar kazanacağına yorulmaktadır. Rüya aynı zamanda, rüyayı gören kişinin yakın zamanda elde edeceğine başarılara da işaret etmektedir.

Rüyada Silahla Birine Ateş Etmek Görmek

Rüyada silahla birine ateş ettiğini görmek, gerçek hayatta da aşağı yukarı aynı anlama gelmektedir. Rüya sahibinin hayatına dokunmuş bir kişiye, zarar vermek istediğine yorulur. Genel olarak olumsuz ve hayırsız şeylere delalaet etmektedir. Rüyayı gören kişinin silahla ateş ettiği kişi ölüyorsa;  kişi evliyse boşanacağı, ailevi sorunlar yaşanacağı anlamına gelir. Eğer ateş ettiği kişinin öldüğünü gören kimse bekarsa, işlerinin yolunda gitmeyeceğine ve yakında işinden ayrılacağı anlamına gelir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz