Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Haziran 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada El Feneri Görmek

Rüyada El Feneri Görmek

Rüyada El Feneri Görmek

Kişinin çok emek vermeden büyük yerlere yükseleceğine, meslek sahibi olacağına ve paralar kazanacağına delalet eder. Kendisine parlak bir gelecek kuracağına ve çok büyük mal varlığına sahip olarak etrafını da şaşırtacağına alamet eder. Neredeyse kişi hiç emek etmeden, kendisini yormadan adını duyuracak, çok paralar kazanacak ve pek çok mal varlığına erecektir. Şöhret sahibi olacağına ve adını da her yerde duyuracağına delalet eden bu rüya kişinin helal para yediğinden emin olması için düşünmesi gerektiğini de uyaran bir niteliktedir.

Rüyada Elinde Fener Tutmak 

Yine emek etmeden para kazanmanın anlamını taşır ve kişinin karşısına çıkan fırsatları ve kısmetleri hiç kaçırmadan, devamlı da doğru yolu seçerek kendisini iyiye yönlendireceğine, daima kazanacağına delalet eder. Mesleğinde başarılı olup, ün sahibi olacağına ve kısa zamanda zengin olmaya, helal para kazanmaya delalet eder.

Rüyada Karanlıkta Fener Yakmak 

Kendi yolunu aydınlatacağına, sıkıntılarını çözerek dertlerinden kurtulmaya, kendince dert olan ve mutsuzluk veren bazı şeylerin giderek silineceğine işaret eder. Kişinin sorunlarını çözerek içinin refaha ereceğine ve ferahlayarak mutluluğa erişmeye haber verir.

Rüyada Elinde Fener ile Yürümek Görmek 

Uzun zamandan beri geçmişinde oluşan sıkıntılardan kurtulamamış olan bir kimseye ve kendine dert edindiklerinden artık kurtulacağına işaret eder. Kişi özellikle dostlarının kırdığı güvenden ötürü yeni tanıştığı kişilere güvenmekte zorluk çekmektedir. Fakat bunun giderek azalacağını ve bunu kıracak olan birinin karşısına çıkacağına haber verir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz