Web sitemize hoşgeldiniz, 12 Haziran 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Burkulma Görmek

Rüyada Burkulma Görmek

Rüyada Burkulma Görmek

Rüyada burkulma görmek, rüyayı gören kişinin hayatında önemli kararlar alacağı bir döneme gireceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin geleceği için karar alırken iyice düşünmesi gerektiğine ve ani hareket etmemesi gerektiğine dair işaret veren bir rüya olarak yorumlanır.

Rüya sahibinin iş yaparken ortak olacağı insanları iyi tanımasına ve aceleci davranmaması gerektiğine işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüya sahibinin kısa süreli bir yolculuğa çıkacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ayak Burkulduğunu Görmek

Rüyasında ayağı burkulan kişinin gitmesi gereken bir yere gitmesinde bir engel çıkacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin iş gezisi ya da akraba ziyareti niyetinde olduğuna fakat niyetini gerçekleştiremeyeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin alacağı bir haberle yolculuğunun iptal olmasına ya da bir hastalık haberi alacağına işaret eder.

Bazı yorumculara göre ise rüyada ayak burkulması görmek, rüyayı gören kişinin bahtının kapanacağına ve maddi kayıplar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada El Burkulduğunu Görmek

Rüyasında elini burkan kişinin yeni giriştiği bir işten zararla çıkacağına işaret eder. Rüya sahibinin bir hevesle girdiği işin hayırlı olmayacağına ve boşa para harcayacağına işaret eder. Rüya sahibinin borca gireceğine ve geçim sıkıntısı düşeceğine işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüya sahibinin bir dostuyla arasının açılmasına ve küslük yaşamasına işaret eder.

Rüyada Parmak Burkulduğunu Görmek

Rüyasında parmak burkulması gören kişinin eline geçen bir fırsatı kaçırması şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin kötülüğünü isteyen kişilerin olduğuna ve gizli düşmanlarının olduğuna işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüyada parmak burkulması görmek; iş kaybına, borca işaret eder. Rüyayı gören kişinin maddi anlamda zorluk çekmesine ve bu nedenlere yataklara düşecek kadar hastalanmasına işaret eder.

Rüyada Bilek Burkulduğunu Görmek

Rüyada bileğinin burkulduğunu gören kişinin alacağı kötü bir habere işaret eder. Rüya sahibinin kötü şans getirecek kişilerle tanışmasına işaret eder. Rüyayı gören kişinin sevdiği bir yakınının ya da bir dostunun hastalık haberini alacağına ve derin üzüntü duyacağına işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüyada bilek burkulması görmek; rüya sahibinin kısmetlerinin açılacağına ve bir teklif alacağına işaret eder.

Rüyada Kalp Burkulduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin uzun zamandır yolunu gözlediği biri olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin sevdiğine kavuşmasına ve mutlu olması şeklinde yorumlanır. Bazı yorumculara göre ise rüyada kalp burkulması görmek, rüyayı gören kişinin kafa karışıklığı yaşayacağına ve iki kişi arasında kalacağına işaret eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz