Web sitemize hoşgeldiniz, 16 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Kiremit Görmek

Rüyada Kiremit Görmek

Rüyada Kiremit Görmek

Rüyada kiremit görmek, rüyayı gören kişinin yakın bir zaman içerisinde devletle bir ilişki içinde olacağına işaret eder. Rüya sahibinin yatırım yapacağı bir iş konusunda devletten bir güvence alacağına, yapmak istediği işi eksiksiz ve doğru bir şekilde yapacağına delalet eder. Kişinin gireceği bu iş ile birlikte kötü olan maddi durumunu düzelteceğine, yakın çevresindeki eş, dost ve akrabalarıyla birlikte mutlu olacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin, çektiği tüm dert, endişe ve kederlerini bir kenara bırakıp artık önüne bakacağı rivayet edilir.

Bir başka rivayete göre de rüyada kiremit görmek, rüyayı gören kişinin çevresindeki insanların fitne fesatlığına işaret eder. Rüya sahibinin gerek iş gerekse sosyal hayatında onu çekemeyen, rüya sahibinin başarısını kıskanan insanlar olduğu anlamına gelir. Rüya sahibini çekemeyen insanlar yüzünden kişinin başının çok ağrıyacağına, yakın zamanda bu insanları yakasından atması gerektiğinin habercisidir.

Rüyada Kiremitten Duvar Ördüğünü Görmek

Rüyada kiremitten duvar ördüğünü görmek; rüyayı gören kişinin, geçmişte hem iş hem de sosyal hayatıyla ilgili hayalini kurduğu bir takım olayların gerçekleşeceğine işaret eder. Rüya sahibinin bu hayal ve hedeflerini sanki bir merdiven çıkıyormuş gibi basamak basamak ilerleyeceğine delalet eder. Kişinin iş hayatında önüne çıkan fırsatları değerlendirerek büyük başarılara imza atacağını, kötü olan hayatını sıfırdan kurup zengin ve mutlu olacağı anlamına gelir.

Bir başka rivayete göre de rüyada kiremitten duvar ördüğünü görmek, rüyayı gören kişinin yakın bir zaman içinde fiziksel ve zihinsel olarak yorgun düşeceği bir döneme gireceğine işaret eder. Rüya sahibinin hayatında moralini bozabilecek bir takım olayların yaşanacağına fakat kısa zaman içerisinde bütün sorunları çözüp bir daha bir problemle karşılaşmayacağına işaret eder.

Rüyada Kiremit Kırdığını Görmek

Rüyada kiremit kırdığını görmek, rüyayı gören kişinin isteklerine ve inançlarına çok fazla bağlı olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin dünyevi zevkleri bir kenara bırakıp din yoluna yöneleceğini ve yakın çevresindeki eş, dost ve akrabasından bu yolda çok fazla destek göreceğine delalet eder.

Rüyada kiremit kırdığını gören kişi etrafındaki insanlar tarafından örnek olarak gösterileceğini, dürüst, güvenilir ve bilge bir kişi olacağı anlamına gelir.

Rüyada Kiremitlerin İçinde Olduğunu Görmek

Rüyada kiremitlerin içinde olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin hane içinde yaşayacağı hayırlı ve güzel olaylara işaret eder. Rüya sahibinin yakın çevresindeki eş, dost ve akrabalarıyla oldukça sıkı bir bağ kuracağını, onlarla beraber bolca güzel vakit geçireceğine delalet eder. Kişinin karşılıklı ilişkilerinde her zaman güvenilir kimse olacağı anlamına gelir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz