Web sitemize hoşgeldiniz, 13 Haziran 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Büyük Kertenkele Görmek

Rüyada Büyük Kertenkele Görmek

Rüyada Büyük Kertenkele Görmek

Rüyada büyük kertenkele görmek; bahtının ve geleceğinin parlak olmasına yorulur. Kişinin işlerini yoluna koyacağına, büyük adımlar atarak kendini yüksek seviyelere getireceğine ve mertebe atlayacağına delalet eder. Çok büyük fırsatların ayağına kadar gelmesine ve bu fırsatları doğru değerlendirmeye yorulur.

Rüyada Kertenkelenin Isırdığını Görmek

Rüyada kertenkelenin ısırdığını görmek, aynı kertenkele görmek açıklamasında olduğu gibi yorumlanmakadır. Kişinin yakınında fazla tekin olmayan, arkadan iş çeviren, içten pazarlıklı kimselerin olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada Kertenkele Görmek

Rüyada büyük olmayan kertenkele görmek ise; dedikoducu, arkadan iş çeviren, ordan oraya laf taşıyan kimselere işaret etmektedir. Rüyada görülen kertenkele, kötülük ve fesatlık olarak açıklanmaktadır. Rüya sahibinin yakınındaki bu kimseyi farkedemediğine, bu kişiden büyük zararlar göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada Kertenkele ile Konuştuğunu Görmek

Rüyada kertenkeleyle konuştuğunu görmek; kötü niyetli kimselerle çok fazla vakit geçirmeye ve kişinin de o kimselere benzemesine delalet eder. İçindeki iyiliğin bitmesine, kötü niyetli ve fesat birine dönüşmeye işaret etmektedir. Helal yoldan saparak haram yollara başvurmaya, kendi hakkı olmayanı gasp etmeye ve çok yakınındaki iyi dostlarını kaybetmeye yorulmaktadır.

Rüyada Renkli Kertenkele Görmek

Rüyada renkli kertenkele görmek; düzenbaz ve dolandırıcı kimselerin olduğuna işarettir. Kişinin işlerine taş koymaya çalışan ve engel olan arkadaşlarının olduğuna, kıskanıldığına delalet etmektedir. İşlerinin bozulmasına, parasal açıdan dara düşmeye ve psikolojik açıdan zor günler geçirmeye yorulmaktadır.

Bazı tabircilere göre ise alınacak ölüm haberine işaret etmektedir. Akraba veya hane içinde beklenmedik zamanda gelecek ölüm haberi, rüya sahibini üzecek ve zor günler geçirmesine neden olacak demektir.

Rüyada Kertenkele Öldürdüğünü Görmek

Rüyada kertenkele öldürdüğünü görmek; insanların gerçek yüzünü görmeye, maskelerin inmesine yorulur. Rüya sahibinin etrafındaki kötü niyetli kimselerin kimler olduğunu anlamasına, bu kişilere karşı daha temkinli yaklaşır hale gelmesine ve adımlarını daha dikkatli atmasına yorulur. Aynı zamanda kudret ve güç sahibi, zeki, çalışkan, iyi niyetli rüya sahibine işaret etmektedir.

Rüyada Kertenkelenin Saldırdığını Görmek

Rüyada kertenkelenin saldırdığını görmek; başkalarının ardından atıp tutmaya, dedikodu yapmaya yorulur. Rüya sahibinin başkalarına iftiralar atmasına, kötü eleştirilerde bulunmasına işaret etmektedir. Kötü niyetli, kıskanç ve fesat rüya sahibine delalet eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz