Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Jartiyer Görmek

Rüyada Jartiyer Görmek

Rüyada Jartiyer Görmek

Rüyada jartiyer görmek plansız bir yolculuğa işaret eder. Rüya sahibinin bir iş gezisine, duyacağı bir haberle çıkacağı uzun yola ya da bir aile ziyareti yapacağı şeklinde yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre ise rüyada jartiyer görmek rüya sahibinin başka bir eve taşınacağı ya da iş için büyük bir yatırım yapacağı anlamına gelir.

Bazı yorumculara göre ise rüya sahibinin cinsiyetine göre farklı yorumlanır. Eğer bir erkek rüyasında jartiyer görüyor ise eşi ile yaşanacak bit tatsızlığa, bunun sonucunda da ayrılıklara işaret eder. Rüyayı gören kişi kadın ise rüya sahibinin çevre tarafından hoş karşılanmayan biri olduğuna, dedikodusunun çıktığı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Renkli Jartiyer Görmek

Rüyada görülen jartiyer rengine göre farklı şekillerde yorumlanabilir. Rüya sahibi jartiyerin rengini kırmızı olarak görmüş ise kişinin bazı sırları olduğu şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin mahrem yaşamının çevre tarafından konuşulduğu, sırlarının ortaya çıktığına işaret eder. Bazı yorumculara göre ise kırmızı jartiyer görmek dargın olunan bir dost ile barışma olacağına yorumlanır. Rüyada görülen jartiyer siyah ise yeni bir işe girişme olarak yorumlanır. Rüya sahibinin ismi bilinen birinin yardımıyla yeni bir işe başlayacağına ve bu işten bol kazanç sağlayacağına işaret eder.

Rüyada Renkli Jartiyer Giymek

Rüyada jartiyer giydiğini görmek, jartiyerin rengine göre farklı yorumlanır. Rüyayı gören kişinin giydiği jartiyer kırmızı ise yakın bir dost ya da akraba ile yaşanacak anlaşmazlığa ancak bu anlaşmazlığın kısa süreli olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada giyilen jartiyer beyaz ise, rüya sahibinin mutlu bir beraberliği olacağına işaret eder. Jartiyer siyah ise, maddi kazanca ve bol paraya işaret eder. Rüyada giyilen jartiyer sarı ise rüya sahibinin sağlık sorunlarıyla karşılaşacağına ve zor bir dönemden geçeceği şeklinde yorumlanır. Mor jartiyer giymek, rüya sahibinin saygı kazanacağı bir iş yapacağına ve başarılı olacağına işaret eder.

Rüyada Bir Erkeğin Jartiyer Görmesi ya da Giymesi

Rüya sahibi erkek ise jartiyer görmek, kişinin sevdiği ile arasının açılmasına işaret eder. Rüyayı gören kişinin partneri ile arasında bir kıskançlık oluşacağına ve bunun sonucunda olumsuz olaylar yaşanacağı şeklinde yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre ise erkeğin rüyasında jartiyer giymesi, kişinin gizlediklerinin ortaya çıkması sonucu utanç ve üzüntü duyması ya da girdiği bir işte başarısız olup peşinden eşini de sürükleyeceği şeklinde yorumlanır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz