Rüyada Pişik Görmek

Rüyada Pişik Görmek

Kişinin başına gelecek olan hayırlı bir kısmetin habercisidir. Aynı zamanda bu durum fırsatlarının artacağına, şansının ve uğurunun da artacağına delalet eder. İş hayatında olan bir fırsat olabileceği gibi aynı zamanda kişinin özel hayatında başına gelecek olan hayırlı kısmetler de olabilir. Evli ise çocuk sahibi olmaya, evli değilse de evlenmeye işaret edebilir. Yani rüyada pişik görmek kısmet ve nasip anlamlarına yorulur.

Rüyada pişik görmenin tanımı ve rüya yorumu oldukça kısadır. Bu nedenle çoğu kişi için hayatına uygun bir yorum bile olmayabilir. Bu gibi kısa ve öz yorumlu olan rüyalarda rüyada geçen başka bir ayrıntının da düşünülmesi ve üzerine yorumlar yapılması gerekir. Rüyada meydana gelen bir olay ya da kişinin bir olayın içerisine düşmesi gibi bir durum varsa düşünülmeli. Görülen bir sayı, renk ya da tanıdık bir kimse, spesifik bir obje varsa bunlar da rüyanın yorumuna fayda sağlayacaktır. Bazı durumlarda da kişi rüyasında gün içerisinde yaşadığı bir şeyi ya da gördüğü bir şeyi görüyor ve rüyanın yorumlanmasını istiyor. Genel olarak bu kişinin o anlık etkilenmesi ile görülen bir rüyadır ve bu gibi rüyaların yorumlanması ya da buna anlam yüklenmesi gereksiz ve saçmadır.

Bereketli bir işe ve gönül işlerindeki duygularının daha da yoğunlaşacağına, hayırlara vesile olacağına da delalet eder. Kişi çalışıyor ise iş hayatına yorulur. Fakat bunun dışında genelde aşk hayatında ya da evliliğinde olumlu gelişmelerin meydana geleceğine haber verir.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz