Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Masaj Görmek

Rüyada Masaj Görmek

Rüyada Masaj Görmek

Rüyada masaj görmek, rüyayı gören kişinin uzun zamandır devam eden sıkıntılarından nihayet kurtulmasına ve kendisini bekleyen güzel günlere işaret eden bir rüya olarak tabir edilir. Rüya sahibinin işlerinin açılmasına ve kazancının artmasına işaret eder. Rüya sahibinin ya da bir yakınının varsa hastalığının şifa bulmasına veya norçlarından kurtulmasına işaret eder. Rüyayı gören kişinin ailesinde daha önce tartışma yaşadığı biri ile arasını düzeltmesine ve hoş sohbette bulunmalarına işaret eder. Ayrıca rüyayı gören kişinin şansının açılması ve kaçıramayacağı fırsatlar yakalaması şeklinde yorumlanır.

Rüyada Masaj Yaptırdığını Görmek

Rüyasında masaj yaptırdığını gören kişinin işlerinde elde edeceği başarısının artacağına işaret eden bir rüyadır. Rüya sahibinin hanesinde bereketli günler yaşanacağına ve sofrasındaki rızkın artacağına işaret eder. Ayrıca rüyayı gören kişinin yardımsever bir kişiliği olduğu şeklinde de yorumlanır. Bazı yorumculara göre ise rüyada masaj yaptırmak, rüya sahibinin işinde bazı sıkıntılar yaşadığı ve maddi anlamda zorlandığı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin yardıma ihtiyaç duyduğuna ve kimseden destek göremediğine işaret eder.

Rüyada Masaj Yaptığını Görmek

Rüyada birine masaj yaptığını gören kişinin içinde olduğu zor durumdan kurtulacağına ve feraha kavuşacağına işaret eder. Rüya sahibinin beklemediği bir anda gelecek olan destek ile kendisini toparlaması şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin işlerinin açılacağına ve kazancının artacağına işaret eder. Rüya sahibinin hanesinde ailesi ile birlikte huzurla, mutlulukla ve sağlıkla bir ömür geçireceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Sevgiliye Masaj Yaptığını Görmek

Rüyasında sevgiliye masaj yaptığını gören kişinin eşi ile olan muhabbetinin artacağına işaret eder. Rüya sahibi bekar ise kısmetinin açılacağına ve yakın zamanda evlilik hazırlıkları yapmaya başlayacağı kişi ile tanışmasına işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüyayı gören kişinin kısa süreli bir seyehate çıkmasına ve hayırlı haberlerle dönmesine işaret eder.

Rüyada Masaj Koltuğu Görmek

Rüyasında masaj koltuğu gören kişinin mal varlığında yaşayacağı artış şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin işlerinin açılmasına ve kazancının artmasına ya da işinde terfi almasına işaret eder. Rüya sahibinin kendisini bekleyen parlak bir geleceğe işaret eder.

Rüyada Masaj Salonu Görmek

Rüyasında masaj salonu gören kişinin kısa süreli de olsa işinde bazı sıkıntılar yaşayacağına ve büyük hasarlar göreceğine işaret eder. Rüya sahibinin çabaları sonunda bu sıkıntılardan kurtulacağına fakat desteğe ihtiyaç duyacağına işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüyayı gören kişi bekar ise evleneceği evli ise de hayırlı bir evlat sahibi olacağı şeklinde yorumlanır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz