Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Kutu / Mücevher Kutusu Görmek

Rüyada Kutu / Mücevher Kutusu Görmek

Rüyada Kutu / Mücevher Kutusu Görmek

Kişi eline mücevher kutusu aldığını görürse ve kutu sağlam, temiz ise bu en kısa sürede hayırlı haberler almaya, söz, nişan, evlilik ya da çocuk gibi kısmetli aile kurmaya haber verir. Eğer eline aldığı kutu eski, kirli, tozlu ve kırıksa bu da kişinin başına bir bela geleceğine, ailesinde yaşanacak olan olumsuzlukların, uğursuzlukların git gide artacağına delalet eder. Kırık kutu boşanma, ayrılık ve küslüğe bir ailenin dağılmasına da işaret olabilir. Bu nedenle kişinin en kısa sürede aile ilişkilerinde sakin ve olumlu, iyilik dolu davranarak aile fertlerinin umudunu arttırıcı davranması ilişkisinde iyiye işaret edecektir.

Rüyada Mücevher Görmek 

Hayatını hayal ettiği gibi yaşayacağına, geleceğinin parlak olduğuna ve işinde emeklerinin karşılığını alarak istediği, yıllardır hayal ettiği yaşama ulaşacaktır. Hayallerine kavuşmaya, en sonunda istediği yaşama, lüks ve konfora, elinin altında hiç bir şeyin eksik olmayacağına, her istediğine ulaşacağına ve mutluluğunun da giderek katlanacağına haber verir. Kişinin önünün açık olması ve şansının bol, kısmetinin açık olduğuna, etrafındakilere de yapacağı güzel işlerle örnek olup neşesini, başarısını giderek yayacağına delalettir.

Rüyada Mücevher Bulmak

Çalışmasına göre çok daha fazla para kazanacak, hayatında lüksü elde edecek ve rahat, kolay bir yaşamı olacaktır. Çok çalışmadan ve çok yorulmadan zenginlik içinde yaşamamanın yolunu bulacaktır.

Rüyada Mücevher Hediye Almak

Uzun zamandan beri beklediği bir haberi alarak sevinçten havalara uçacağına, çok mutlu olup çığlıklar atacağına haber verir. Müjdeli bir haber gelecek ve kişinin mutluluğu giderek artacak, kendisini çok daha iyi hissederek bu haberle ayakları yerinden kesilecektir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz