Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Kelepçe Görmek

Rüyada Kelepçe Görmek

Rüyada Kelepçe Görmek

Rüyada kelepçe görmek, rüyayı gören kişinin ard arda yaşayacağı sıkıntılı günlere işaret eder. Rüya sahibinin işin içinden çıkılmaz halde olacağına, sıkıntıların arasında sıkışıp kalacağı şeklinde yorumlanır. Ayrıca rüyayı gören kişinin bu sıkıntıları yüzünden hastalanacağı ve yataklara düşeceği şeklinde de yorumlanır.

Bazı yorumculara göre ise rüyada kelepçe görmek, rüya sahibinin gizli işler yapmasına işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüyayı gören kişinin maddi sıkıntı çektiği ve borçların arasında sıkıştığı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kelepçe Takıldığını Görmek

Rüyasında kendisine kelepçe takıldığını gören kişinin hayat düzeninin bozulacağı şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin alacağı bir haberle hayatının alt üst olmasına işaret eder. Rüya sahibinin işlerinin bozulmasına ve kazancının azalmasına, eşi ile arasının açılmasına ya da bir dost ile yapılacak tartışma şeklinde yorumlanır. Bazı yorumculara göre ise rüyada kendisine kelepçe takıldığını görmek, rüyayı gören kişinin kendini kaptıracağı bir sevdaya düşmesi şeklinde yorumlanır.

Rüyada Başkasına Kelepçe Taktığını Görmek

Rüyasında birine kelepçe taktığını gören kişinin, kelepçeyi taktığı kişi ile arasında bir sır olduğu şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin o kişiyi kendine bağlaması için elinde bir gerekçe olduğuna ve o kişiyi kullandığına işaret eder. Rüya sahibi kelepçe taktığı kişiyi tanıyor ise bir dostu ile tartışma ortamında bulunacağına işaret eder. Eğer rüya sahibi o kişiyi tanımıyor ise rüyayı gören kişinin gizli bir düşmanı olduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyada Başkasına Kelepçe Takıldığını Görmek

Rüyasında başka birine kelepçe takıldığını gören kişinin, vicdanının rahat olmadığı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi ve kelepçe takılan kişinin ortak bir günah işlediği fakat rüya sahibinin o işten sıyrıldığı şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin vicdan azabı çektiğine ve itiraf edeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kelepçe Açtığını Görmek

Rüyasında kelepçe açtığını gören kişinin hayırsever olduğu şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin yardıma muhtaç kişilere yardım ettiğine, ekmeğini paylaşacağı dostlara sahip olduğuna işaret eder. Rüyayı gören kişinin maddi ve manevi hiçbir eksikliği olmadığına ve eksik olanları da tamamlamaya çalıştığı şeklinde yorumlanır. Ayrıca rüyayı gören kişinin yaptığı iyiliklerin karşılığını aldığına da işaret eder.

Rüyada Kelepçe Çıkarttığını Görmek

Rüyasında kolundaki kelepçeleri çıkardığını gören kişinin yaşadığı zor günleri atlattığı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin sıkıntılı bir dönemde olduğuna fakat gayesi ve inancı sayesinde o sıkıntılı günleri atlattığına işaret eder. Rüyayı gören kişinin eski ve güzel günlerine geri döndüğüne, ailesi ve sevdikleriyle mutlu bir hayat sürdüklerine işaret eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz