Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Küs Arkadaşla Barışmak

Rüyada Küs Arkadaşla Barışmak

Rüyada Küs Arkadaşla Barışmak

Rüyada küs arkadaşla barıştığını görmek, rüyayı gören kişinin arasında sorunlar yaşadığı kişiyle yakın zamanda barışacağına ve aradaki buzların eriyeceğine delalet eder. Eski dosta kavuşmak olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Birine Küstüğünü Görmek

Rüyada birine küstüğünü görmek tam tersi şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin arkadaşlarıyla, eşiyle dostuyla ilişkilerinin daha da güçleneceğine ve aradaki sorunların biteceğine işaret eder. Kişi eğer evliyse eşiyle arasındaki sorunları halledeceğine ve hane içinde huzur, mutluluğun daim olacağına yorulur. Rüya sahibi eğer bekarsa, yakın zamanda tanışacağı hayırlı kısmete delalet eder.

Rüyada Küs Arkadaşınla Konuştuğunu Görmek

Rüyada küs arkadaşınla konuştuğunu görmek, rüya sahibinin arasının bozuk olduğu kimseyle barışmak istediğine ve ortada haksızlık olduğu anlamına gelir. Aralarındaki dargınlığın yakın vakitte son bulacağına, tekrar eskisi gibi dostuyla şen şakrak duracaklarına yorulur.

Rüya bazı tabirciler tarafından ise yakın vakitte alınacak müjdeli habere delalet eder. Hane içinde yakın zamanda sevindirici bir haber duyulacağına, bu haberden bütün ailenin mutlu olacağına yorulur.

Rüyada Arkadaşının Küstüğünü Görmek

Rüyada arkadaşının küstüğünü görmek, rüyayı gören kişinin rüyasında gördüğü kimseden iyilik göreceğine yorulur. Bu kişiyle önemli işlere imza atacağına, birlikte güçlerini birleştirerek güzel projeler yapacaklarına delalet eder. Maddi açıdan ferahlık anlamına gelir. Rüya aynı zamanda manevi yönden de rüya sahibinin rahatlayacağına, iyilik göreceği arkadaşıyla ilişkilerinin daha da güçleneceğine yorulur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz