Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Haziran 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Budamak Görmek

Rüyada Budamak Görmek

Rüyada Budamak Görmek

Rüyada budamak görmek; rüyayı gören kişinin karşısına çıkan fırsatları değerlendirip hiç farkında olmadan ulaşacağı zenginlik ve bolluğa, ulaştığı zenginlik ve bolluk ile beraber geçmişte hep hayalini kurup bir gün gerçekleşmesini ümit ettiği arzularının yakın zaman içerisinde gerçekleşeceğine, ulaştığı zenginliğin farkına varıp servetine servet katmak umuduyla yeni işlere girişip yeni atılımlar yapacağına işaret eder.

Ayrıca gelecek hayırlı bir haber ile mutlu olup çok sevineceğine, iş hayatını düzene sokup yakın çevresindeki eş, dost, akrabasıyla daha uzun süre geçirip onlarla beraber eğleneceğine, şans ve kısmetinin açılıp aile içi huzurunun artacağına, geçmişinde çektiği zorluk, sıkıntı ve dertleri bir kenara bırakıp önüne bakacağına işaret eder. Rüya sahibinin bundan sonraki hayatında ferahlığa ve rahatlığa ulaşıp çok mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Ağaç Görmek

Rüyada ağaç görmek; rüyayı gören kişinin kısmetinin açılacağına, yakın zamanda karşısına çıkan bir kişi ile evlenip aile kuracağına, hayırlı evlatlara sahip olacağına ve evlatlarının rüya sahibinin yüzünü asla kara çıkarmayacağına delalet eder.

Bir başka rivayete göre de rüyada ağaç görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında vereceği kararların çok net olacağına, verdiği kararlardan asla pişman olmayıp aksine rüya sahibi için olumlu gelişmelere yol açacağına, rüya sahibinin ilim öğrenerek kendini geliştirmeye çalışacağına, zorlu süreçler sonucunda iş hayatında öğrendiği ilimleri kullanarak büyük başarılara imza atacağına, imza attığı büyük başarılar ile birlikte kazancını arttırıp kendisini ve ailesini daha iyi koşullarda yaşatacağı anlamına gelir.

Rüyada Ağaç Kesmek

Rüyada ağaç kesmek, rüyayı gören kişinin iş ve sosyal hayatında karşısına çıkacak olan olayların canını sıkıp rüya sahibini mutsuz edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin geçmiş hayatında yapmış olduğu hataların gün yüzüne çıkmasıyla moralinin bozulup bu moral bozukluğunun hem sosyal hem de iş hayatını etkileyeceği anlamına gelir.

Eğer rüyada ağacı kökünden kestiğini görmüşseniz, rüyayı gören kişi iş hayatında kendinden daha üst mevkideki bir kimseyi yerinden edip, onun yerine geçeceğine delalet eder. Rüya sahibinin elde ettiği bu mevkide ilk başlarda sevilmeyeceğini lakin zaman geçtikçe insanlar tarafından saygıdeğer birisi olacağına yorulur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz