Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Kolye Bulduğunu Görmek

Rüyada Kolye Bulduğunu Görmek

Rüyada Kolye Bulduğunu Görmek

Rüyada kolye bulduğunu görmek, rüyayı gören kişinin çevresi tarafından sevilen ve sayılan biri olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin uzun zamandır hayalini kurduğu hayata kavuşacağına, maddi ve manevi her açıdan iyi seviyede olacağına delalet eder. Eğer rüya sahibi bekarsa, yakın zamanda biriyle tanışacağına ve bu kimseyle evlilik yoluna gireceklerine yorulur. Şayet evliyse de hayırlı ve sağlıklı evlat sahibi olmaya delalet eder.

Rüyada Kayıp Kolyesini Bulduğunu Görmek

Rüyada kayıp kolyesini bulduğunu görmek, rüya sahibinin uzun zamandır görüşmediği dostuyla aynı ortamda bulunacağına ve hasret gidereceğine yorulur. Ayrıca istenilen yaşama kavuşmaya, hayallerinin gerçek olmasına da delalet etmektedir.

Rüyada Kolye Satın Aldığını Görmek

Rüyada kolye satın aldığını görmek, rüya sahibinin iş hayatından bir süre uzaklaşacağına ve kafasını dinlemeye ihtiyacı olduğuna yorulur. Yakın zamanda sevdiği kimseyle tatile çıkacağına delalet eder. Rüya sahibinin aile içerisinde huzurlu ve sağlıklı bir yaşamının olacağına işaret eder.

Rüyada Kolye Taktığını Görmek

Rüyada kolye taktığını görmek, rüya sahibi bekarsa yakın zamanda tanışılıcak eş adayına ve evlilik haberine yorulur. Fakat rüyayı gören kişi evliyse, hayırlı evlat sahibi olmaya işaret eder. Rüya aynı zamanda uzak mesafeden yatıya gelecek misafire de yorulmaktadır.

Rüyada Kolye Hediye Aldığını Görmek

Rüyada kolye hediye aldığını görmek genellikle gönül işlerine yorulur. Rüya sahibinin yeni bir birlikteliğe başlayacağına, bu birliktelikte çok mutlu zamanlar geçireceğine ve kısa zaman içinde evlilik yoluna gireceğine delalet eder. Eğer kişi evliyse, gönlünü yeni birine kaptırmaya yorulur.

Rüyada Kolye Ucu Görmek

Rüyada görülen kolye ucu, pek olumlu şeylere yorulmaz. Rüya sahibinin işlerinde aksaklıkların baş göstereceğine, evin içinde huzursuzlukların ve büyük kavgaların olacağına delalet eder. Fikir ayrılıklarının yaşanacağına ve zor günler geçirileceğine yorulur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz