Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Mekik Görmek

Rüyada Mekik Görmek

Rüyada Mekik Görmek

Rüyada mekik görmek ya da mekik oyası görmek ile ilgili yorum kişinin yaşına, cinsiyetine, memleketine, yaşadığı kültüre, geleneklerine göre değişiklik gösterecektir.

Kimi yorumculara göre hata yapmaya ve pişmanlık duymaya delalet eder. Yapacağı bir davranış ya da ağzından çıkacak olan bir söz ile etrafındakilerin canını sıkacak ve mutsuzluk yayacaktır. O an hata yaptığını, kalp kırdığını anlamasa da ilerde anlayacak, özür dileyecek ama herkes onu affetse de o kendisini bir türlü affedemeyecektir. Kendisini daima suçlu hissedecektir.

Hayırlı işlerin ve güzel haberlerin geleceğine de yorulur. Önüne çıkan şansları, fırsatları iyi değerlendireceğine haber verir. Seçimlerini yaparak hayırlı bir karar vermeye, kendisi için en doğru olan yolu seçerek elindeki fırsatları değerlendireceğine haber verir. Bu sayede de hem iş hayatında başarı elde edecek hem de normal yaşantısında, aile ilişkilerinde, dost ilişkilerinde ve ikili ilişkilerinde mutluluğu yakalayacaktır. Uzunca bir süre mutluluk, başarı ve şans kendisi ile aynı yönde olup hayatında olumlu gelişmeler yaşanmasına sebep olacaktır.

Başka yorumlara göre de hem hayırlı hem de hayırsız yorumlanabilir. Kişi elinde var olan işinden memnunsa  bu işinde uzmanlaşacağına, giderek daha da bilgileneceğine ve işinin ehli bir kimse olacağına delalet eder. Eğer işinden memnun değilse en kısa sürede başarılı olduğu ve sevdiği işi bulacak bol paralar kazanarak başarı elde edecektir. Hayra yorulmayan bazı yorumlarda da yakınında bulunan ve kendini çok iyi gizleyen bir düşmanının olduğuna delalet eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz