Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Etek Görmek

Rüyada Etek Görmek

Rüyada Etek Görmek

Rüya sahibinin cinsiyetine bağlı olarak rüya hayır yada şer olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibi eğer kadın ise bu durum hayır olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibi kadın eğer evli değil ise hayırlı bir kısmete işaret etmektedir. Evli kadınlarda ise bu durum bolluk, bereket ve sağlığa işaret etmektedir. Rüya sahibi erkek ise bu durum şer olarak yorumlanmaktadır. Bir erkek rüyada etek görür ise bu rüya sahibinin alacağı kötü bir habere, olumsuz olayların üst üste gelmesine, rüya sahibinin sağlığının olumsuz bir şekilde etkileneceğinin haberci olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Etek Satın Almak

Rüya sahibinin kısa süre içerisinde hayırlı bir kısmet bulacağına, uzun süreli birlikteliği olan kişilerin de üç vakte kadar evleneceğine işaret etmektedir. Rüyada satın alınan etek eğer uzun ve yeni ise bu rüya gören kişinin yapacağı evliliğin ömür boyu süreceğine işaret eder. Eteğin eski ve kısa olması evliliğin kötü gideceğine, kişilerin birbirleri ile ilerleyen süreç içerisinde anlaşamayıp ayrılacağına işaret eder.

Rüyada Etek Hediye Etmek

Rüyada etek hediye etmek hediye eden kişinin mutluluğuna yorumlanmaktadır. Bu kişi iyi kazançlar sağlayacak, iyi bir aile hayatı yaşayacak demektir. Etek hediye eden kişi eğer evli ise uzun ve güzel bir evliliğe işaret etmektedir. Eğer kişi bekar ise güzel ve hayırlı bir kısmete, uzun birlikteliğe işaret eder.

Etek hediye eden kişi yeni iş ve uğraşlara girer ise bu durumdan kazançlı çıkacaktır. Bol kazançlı, bereketli günler onu beklemektedir. Bir başka görüşe göre de eteği hediye ettiği kişi ile bir gönül ilişkisi başlayabilir. Özellikle hediye edilen etek uzun ise başlanılan bu gönül ilişkisi çok uzun ve mutlu sürmektedir.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz