Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Mart 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada 12 Görmek

Rüyada 12 Görmek

Rüyada 12 Görmek

Rüyada 12 rakamını görmek, rüyayı gören kişinin yakın bir zaman içerisinde hiç tanımadığı bir kişiden gelecek olan hayırlı ve güzel bir habere işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatında gerçekleştireceği projeler ile büyük bir başarı sağlayıp bu başarısı ile adından oldukça söz ettireceğine delalet eder.

Rüya sahibinin gerçekleştireceği projeler ile birlikte kötü olan maddi durumunu düzeltip geçmişindeki sıkıntılı, zorlu ve problemli günleri bir kenara bırakacağı yüksek bir miktar gelir elde edeceğine rivayet edilir. Kişinin iş hayatındaki yakaladığı başarılar ile sosyal hayatının da güzelleşeceğini bildirir. Rüya sahibinin yakın çevresindeki eş, dost ve akrabaları ile bolca eğlenceli ve güzel zaman geçireceğini, aralarındaki ilişkinin eskisinden daha sağlam ve güçlü olacağına işaret eder.

Bir başka rivayete göre de rüyada 12 rakamını görmek, rüyayı gören kişinin sosyal hayatındaki bir kişi ile tartışacağına işaret eder. Rüya sahibinin bu kişiden dolayı başına büyük bir kötülük geleceğini rüya sahibinin bütün moralinin ve sağlığının çökeceğine delalet eder. Kişinin uzun bir zaman bu kötülük yüzünden başının ağrıyacağı anlamına gelir.

Rüyada Piyango Rakamları Görmek

Rüyada piyango rakamları görmek, rüyayı gören kişinin şans oyunlarından büyük bir miktar kazanç elde edeceğine ve bu kazanç ile birlikte büyük bir başarıya imza atacağına işaret eder. Rüya sahibinin eline geçen para ile ilk olarak iş hayatını düzelteceğine ve birikim adına mal ve mülk satın alacağına delalet eder. Kişinin kalan parası ile hayırlı ve güzel işler yapacağı rivayet edilir.

Rüya sahibinin yaptığı güzel ve hayırlı işler ile alacağı dualar sayesinde önüne çıkacak her türlü sorun, problem ve zorluğun üstesinden geleceği anlamına gelir. Kişinin eski hayatını bir kenara bırakıp huzurlu, mutlu ve daha aydınlık yarınlara ulaşacağına yorulur.

Rüyada Rakamlar ile Uğraşmak

Rüyada rakamlar ile uğraşmak, rüyayı gören kişinin hem iş hem de sosyal hayatında yaşanacak olan güzel ve hayırlı olaylara işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatında kazanacağı büyük bir miktar para ile geçmişindeki borçları silip daha rahat ve huzurlu bir hayata kavuşacağı rivayet edilir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz