Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Haziran 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Birinden Kaçmak

Rüyada Birinden Kaçmak

Rüyada Birinden Kaçmak

Rüyada birinden kaçmak, rüyayı gören kişinin hayatında ters giden olayların son bulacağına ve olumlu gelişmeler yaşanacağı bir döneme girmesi şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin işlerinin açılacağına ve kazancının artacağına işaret eder. Rüya sahibinin ailesiyle birlikte hanesinde bolluk ve bereket içinde huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir hayatı olacağı şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin uzun zamandır devam eden sıkıntılarının biteceğine ve rahat bir nefes alacağına işaret eder.

Ayrıca rüya sahibinin beklemediği bir yerden gelecek olan güzel bir habere ve dökeceği sevinç gözyaşlarına işaret eder. Rüya sahibinin bahtının açık olduğu şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Korktuğu İçin Birinden Kaçtığını Görmek

Rüyasında korktuğu için birinden kaçtığını gören kişinin bir arkadaşının yakın zamanda kendisinden isteyeceği yardım şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin çevresinde yardımsever biri olduğu olarak tanındığına ve sevildiğine işaret eder. Rüya sahibinin her işinin rast gittiği ve doğru yoldan ayrılmayan, dinine bağlı bir kimse olduğuna da işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüyada korkarak birinden kaçmak; rüyayı gören kişinin başarılı bir iş insanı olacağına, geleceğinin parlak olduğuna işaret eder.

Rüyada Birinden Kaçarken Yakalandığını Görmek

Rüyasında birinden kaçarken yakalandığını gören kişinin gizli bir iş yaparken yakalanacağına işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatında yapacağı bir yanlıştan dolayı işini kaybetmesine ya da mevkisinin düşeceğine işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüya sahibinin sıkıntılardan kurtulmasına ve rahatlamasına işaret eder.

Rüyada Sevdiği Birinden Kaçtığını Görmek

Rüyasında sevdiği birinden kaçtığını gören kişinin ummadığı birinden göreceği hayal kırıklığı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin yakın bir dostundan ya da eşinden göreceği ihanet ya da iftiraya işaret eder. Rüya sahibinin yolunda giden hayatına engel olmak isteyen kötü niyetli insanlarla dost olduğu ve iş yaptığı şeklinde de yorumlanır. Rüyada sevdiği birinden kaçmak, rüyayı gören kişinin çevresindeki insanlara karşı dikkatli olması gerektiğine işaret eden uyarıcı bir rüya olarak tabir edilir.

Rüyada Ölü Birinden Kaçtığını Görmek

Rüyasında ölmüş birinden kaçtığını gören kişinin tüm sıkıntılarından kurtulmasına ve ömrünün uzamasına işaret eder. Rüya sahibinin işlerinin yolunda gitmesine ve her istediğine kavuşmasına işaret eder. Rüyayı gören kişinin iş hayatında ard arda edeceği başarılara ve kazancının artmasına işaret eder. Rüya sahibinin ya da yakınının varsa hastalıklardan kurtulmasına ve şifa bulmasına ya da borçlarını ödemesine işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüya sahibi rüyada kaçtığı ölüyü tanıyorsa, uzun zamandır istediği bir dileğinin gerçek olacağı şeklinde yorumlanır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz