Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada İşten Çıkarılmak Görmek

Rüyada İşten Çıkarılmak Görmek

Rüyada İşten Çıkarılmak Görmek

Rüyada işten çıkarıldığını görmek, gerçek anlamının aksine olumlu ve hayırlı olaylara yorulur. Genel olarak ticari hayattaki olumlu gelişmelere işaret eder. Rüya sahibinin işlerini büyüteceğine ve yeni girişeceği işlerde emeklerinin karşılığını alarak başarılı olacağına delalet eder.

İş hayatında sürekli olarak olumlu gelişmelerin yaşanacağına ve küçük bir işletme olarak başladığı ticari hayatını, kurumsal bünyede devam ettireceğine delalet eder. Bol başarı neticesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine de yorulur.

Eğer rüya sahibi iş yeri sahibiyse; işini büyük çapta genişleteceğine, bir yerde çalışıyorsa; çalıştığı şirkette yüksek mevkiilere geleceğine ve kariyeri açısından olumlu gelişmeler yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada İşten Kovulmak

Yeni bir işe girişileceğine delalet eder. Rüya sahibinin hayalini kurduğu işi yapacağına ve bu işte gece gündüz demeden çalışarak, başarı elde edeceğine yorulur.

Rüyada İşten Atıldığını Görmek

Gerçek hayattaki anlamının tersi şekilde olumlu ve hayırlı işlere yorulur. Rüya sahibinin yaşamında güzel gelişmelerin olacağına ve tüm maddi-manevi sıkıntılarından kurtulacağına delalet eder. Aynı zamanda yeni kişilerle kurulacak dostluk ve ortaklık haline de yorulmaktadır. Genel olarak mutluluk, huzur, bolluk ve bereket gibi kavramlarla açıklanır.

Rüyada Birini İşten Kovduğunu Görmek

Hayırsız ve kötü olaylara işaret etmektedir. Kişinin ilişkisinde yaşayacağı kötü olaylara ve hane içinde yaşanacak kavgalara delalet eder. Yaşanacak tatsızlıklardan ötürü aile içinde, bir süre huzursuzluğun ve mutsuzluğun hakim olacağına yorulmaktadır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz