Web sitemize hoşgeldiniz, 29 Mayıs 2022
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada A Harfi Görmek

Rüyada A Harfi Görmek

Rüyada A Harfi Görmek

Rüyada “A” harfi görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içerisinde hep düşlediği güce ulaşacağı anlamına gelmektedir. “A” harfi alfabenin ilk harfi olduğundan rüya sahibinin hayatında yaşayacağı ilklerin habercisidir. Rüya sahibinin iş hayatında atacağı adımlar büyük ve yenilikçi olacaktır. Rüya sahibi bu büyük adımlarla beraber maddi kazancını arttırarak rüya sahibinin mutlu olmasına engel olan her türlü olayın üstesinden gelecek gücü kendisinde bulacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin sosyal hayatına girecek yeni bir kişiyi ve bu kişi ile hayatlarını ömür boyu sürecek bir şekilde birleştireceklerine delalet eder.

Bir başka rivayete göre de rüyada “A” harfi görmek, rüyayı gören kişinin alın teriyle kazanacağı gelire, çok yakın bir zaman içerisinde çevresindeki insanlardan alacağı bir haberle mutlu olup sevineceğine, bu haberle beraber kafasını meşgul edecek ve getiri sağlayacak bir işle uğraşacağına işaret eder.

Rüyada Harf Görmek

Rüyada harf görmek, rüyayı gören kişinin harfleri hangi sıra ve hangi düzende gördüğüne göre değişir. Eğer rüya sahibi harfleri sıralı ve düzgün bir şekilde görmüşse iş ve sosyal hayatının yakın zaman içerisinde disiplinli bir hale gelip rüya sahibini rahatlatacağına, bu rahatlıkla beraber rüya sahibinin huzura kavuşacağına işaret eder. Eğer rüya sahibi harfleri karışık, sıralı olmayan bir halde görmüş ise rüya sahibinin hayatının belirsiz bir hale gireceğini ve rüya sahibinin bu durumdan sıkıntı yaşayacağını işaret eder.

Rüyada Harf Yazdığını Görmek

Rüyada harf yazdığını görmek, rüyayı gören kişinin çok önemli bir sırları özenle herkesten sakladığına, bu sırları saklamak için çok çaba gösterdiğine işaret eder. Rüya sahibi bu sırrı saklamak için feda etmeyeceği şey kalmayacağı bu sırrı saklamak için çok cefa çekeceğine delalet eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz