Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Şubat 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Evlat Edindiğini Görmek

Rüyada Evlat Edindiğini Görmek

Rüyada Evlat Edindiğini Görmek

Rüyada evlat edindiğini görmek genel olarak hayırlı ve olumlu işlere yorulur. Rüya sahibinin kısa zaman içerisinde kendisine maddi-manevi her konuda yardımcı olacak biriyle tanışacağına ve bu kişiyle dost olacağına yorulur. Bu kimseyle girişecekleri yeni işlerde ortaklıklar kuracaklarına, kurdukları ortaklıkların sonucunu da fazlasıyla kazançlı şekilde alacaklarına delalet eder.

Rüyada Kız Çocuk Evlat Edindiğini Görmek

Rüyada kız çocuk evlat edindiğini gören kişi yakın zamanda müjdeli bir haber alacak demektir. Alacağı bu haber sayesinde büyük bir kıvanç duyacağına, işinde terfi edeceğine ve kazancını arttıracağına delalet eder. Ayrıca hane içindeki hastalıkların şifa bulacağına, dertlerin geride kalacağına da yorulmaktadır.

Rüyada Erkek Çocuk Evlat Edindiğini Görmek

Rüyada erkek çocuk evlat edindiğini görmek, rüyayı gören kişinin yakınındaki birinden yardım isteyeceğine ve bu yardımı o kişiden alacağına delalet eder. Rüya sahibinin aldığı destek sayesinde refaha ereceğine, borçlarından kurtulacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda rüya başarıyla sonuçlanacak yeni girişimlerde bulunacağına da delalet etmektedir.

Rüyada Kendi Çocuğunu Evlat Edindiğini Görmek

Rüyada kendi çocuğunu evlat edindiğini görmek pek hayırlı şeylere yorulmaz. Rüya sahibinin evladıyla büyük problemler yaşayacağına, bunu büyük tartışmaların takip edeceğine delalet eder. Evladının evden uzaklaşacağına, rüya sahibiyle bir süre küs kalacağına yorulur.

Bazı tabircilere göre ise tam tersi şekilde, olumlu ve hayırlı gelişmelere yorulur. Rüya sahibinin eğer evladı yoksa yakın zamanda evlat sahibi olacağına, eğer evladı varsa çocuğunun başarılı işlere imza atacağına delalet etmektedir.

Rüyada Kendi Çocuğunu Başkasının Evlat Edindiğini Görmek

Rüyada kendi çocuğunu başkasının evlat edindiğini görmek, rüyayı gören kişinin evladının vatana ve millete, ailesine hayırlı olacağına işaret eder. Güzel işler yapacağına, çevresi tarafından sürekli sayılan ve sevilen biri olacağına delalet eder.

Rüyada Evlat Edindiği Çocuğu Görmek

Gerçek hayatta rüya sahibinin evlat edindiği çocuğunu rüyasında görmesi, onu iyi yetiştirerek yüksek mevkilere getireceği anlamına gelir. Bu şekilde büyüttüğü evladının da ailesine saygılı, etrafındaki herkese yardımsever biri olacağına yorulur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz