Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Kulak Kiri Görmek

Rüyada Kulak Kiri Görmek

Rüyada Kulak Kiri Görmek

Rüyada kulak kiri görmek, rüya sahibinin yakın zamanda maddi ve manevi tüm dertlerinden kurtulacağına yorulur. Uzun zamandır içinde olduğu sıkıntıları geride bırakacağına ve huzur, bolluk, bereket içinde yaşam süreceğine delalet etmektedir. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin yeni bir işe gireşeceğine ve bu işin üstesinden başarıyla geleceğine de yorulmaktadır. Elde edeceği başarı ise kişinin yüksek mevkiilere gelmesini ve yüksek paralar kazanmasını sağlayacak anlamına gelir. Genel olarak rüya; huzur, mutluluk, bolluk ve bereketlik gibi olumlu kavramlarla tasvir edilmektedir.

Rüyada Kulaktan Pislik Çıkması

Rüyada kulaktan pislik çıkması, iyi günlere ve olumlu şeylere yorulur. Rüya sahibinin uzun zamandır aile içinde yaşadığı huzursuzluğun son bulacağına ve hastalıkla boğuşan bir yakınının şifa bulacağına delalet etmektedir. Kişinin işlerinin yoluna gireceğine ve maddi zorlukların bu sayede üstesinden geleceği anlamına da gelmektedir.

Rüyada Kulak Görmek

Rüyada kulak görmek, kişinin girişeceği işlerde başarılı olacağına işaret eder. Rüya sahibinin gece gündüz çalışarak verdiği emeklerinin karşılığını alacağına ve elde ettiği başarı sayesinde toplum önünde saygınlık kazanacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Kulak Temizlemek

Rüyada kulak temizlediğini görmek, yakın zamanda alınacak mutlu bir habere delalet etmektedir. Rüya sahibinin alacağı bu haberin ardından gururlanacağına ve kendini mutlu hissedeceğine yorulur. Eğer kişi bekarsa; kısmetini bulacağına ve mutlu bir yuva kuracağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Kulak Kesilmesi Görmek

Pek hayırlı şeylere yorulmaz. Rüya sahibinin hanesinde yaşanacak büyük sorunlara, dertlere işaret eder. Yaşanacak büyük kavgaların, aile içindeki huzuru bozacağına ve üzüntülü günlerin bir süre devam edeceğine yorulmaktadır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz