Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Adet Kanı Görmek

Rüyada Adet Kanı Görmek

Rüyada Adet Kanı Görmek

Adet kanamasını bir kadın gördü ise farklı yorumlanırken bir erkek gördü ise daha başka yorumlanacaktır. Genel olarak bir kadının görmesi hayra alamettir. Evli ise ve gebe ise en kısa sürede kız çocuğunun olacağına, evli değilse evleneceğine ve hamile kalmak istiyorsa da çocuk sahibi olacağına işaret eder. Fakat bir erkeğin görmesi ise o kişinin haram mal yiyeceğine ve kendisini rezil edecek kadar günaha gireceğine delalet eder. İşinde yaptığı hileler ile başkalarının hakkını yiyecektir ve rüya şerre yorulur.

Kanama çok fazla ise bu bol miktarda paraya kavuşmaya ve başına gelecek olan büyük bir mirasa konmaya yorulur. Eğer az kanama var ise de bu durum kötülüklerle karşılaşmaya, can sıkıcı durumların içinde kalmaya işaret eder.

Rüyada Adet Görmek 

Başına gelecek olan hayırların yanında kötülüklerin de olacağına haber verir. Başarı ve feraha ermeye en sonunda sıkıntılarından arınarak derin bir oh çekmeye işaret eder. Evli ise hamile kalarak hayırlı bir evlat sahibi olacağına, evli değilse de bekarlığının sona ereceğine en kısa sürede sevdiği ile dünya evine gireceğine yorulur.

Bunların yanında kişinin haram mal yiyeceğine ve başına günah almaktan ötürü kötülükler geleceğine yorulur.

Rüyada Adetten Kesilmek 

Kötü bir zaman geçirmeye ve başına gelecek olan sıkıntılardan bunalacağına haber verir. Sağlık sıkıntıları var ise bunların biraz daha üzerine düşmesi için uyarı niteliği taşımaktadır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz